Lubelska policja znowu przeciwko obrońcom rodziny

Data: 29.09.2019 10:52

Autor: ziemianin

autonom.pl

#codziennaprasowka #informacje #wiadomosci #lublin #homoseksualisci #lgbt #dewiacja #policja #polska #politycznapoprawnosc #idioci

Na podstawie: kurierlubelski.pl, twitter.com.

Lubelska policja znowu przeciwko obrońcom rodziny

II Marsz Równości w Lublinie

https://www.youtube.com/watch?v=BuIfPbJ_a58

Uczestnicy „Marszu Równości” w Lublinie po raz kolejny mogą podziękować miejscowej policji, która podobnie jak przed rokiem umożliwiła im przejście ulicami miasta. Ponownie „stróże prawa” musieli posiłkować się przy tym armatkami wodnymi, a przede wszystkim brutalnością wobec obrońców tradycyjnej rodziny, zatrzymując kilkudziesięciu z nich.

Jeszcze kilka dni temu media obiegła informacja o zakazaniu przemarszu przez prezydenta Lublina Krzysztofa Żuka, obawiającego się ewentualnych zamieszek i powtórzenia ubiegłorocznego scenariusza. Ostatecznie dewiantom pomogli jednak po raz kolejny przedstawiciele „wymiaru sprawiedliwości”, którzy orzekli, iż w ten sposób doszłoby do naruszenia konstytucyjnego prawa do zgromadzeń.

To jednak nie koniec udogodnień, na które ruchy LGBT mogą liczyć w rzekomo prześladującym ich państwie. Po raz kolejny byli oni bowiem ochraniani przez lubelską policję, brutalnie traktującą obrońców tradycyjnej rodziny. Podobnie jak przed rokiem, „stróże prawa” zmobilizowali się w sporej liczbie (szacowanej na ok. 1800 białych kasków) oraz pomagali sobie armatką wodną i gazem łzawiącym.

Ogółem do sobotniego wieczora w ręce aparatu represji trafiło około trzydziestu lubelskich obrońców normalności, ale na tym najprawdopodobniej nie koniec. Policja straszy bowiem przeciwników ruchu LGBT materiałem filmowym ze swoich kamer oraz z miejskiego monitoringu, mających posłużyć do identyfikacji osób rzekomo naruszających prawo podczas dzisiejszej akcji wymierzonej w dewiantów.

@Ijon_Tichy

30.09.2019 18:38

@UltraMarynek, Przykład beznadziejny…. Bezdomny nie organizuje pikiety z hasłem "domagamy się domów, tak jak ludzie pracujący i zaradni". No i nie profanuje przedmiotów związanych z wiarą i wartościami innych ludzi i nie domaga się demoralizacji najmłodszych itd, itp.

@UltraMarynek

30.09.2019 18:45

@Ijon_Tichy, jak wy ich nie szanujecie to czego oczekujesz? 乁(ツ)ㄏ a co do demoralizacji najmłodszych to typowe urojenia prawakoidalne. Jasne, zabrońmy dzieciom wiedzy o tym, ze nikt nie moze ich macać i że pewne zachowania są normalne w pewnym wieku.

@Ijon_Tichy

30.09.2019 18:57

@UltraMarynek, Ok. Pisałem już kilka razy, m.in. ostatnio, więc się powtórzę. Mój młodszy brat jest mega poukładanym spoko człowiekiem, którego bardzo szanuję. Inteligentny, zaradny, sympatyczny. Jest gejem…. Mam z nim normalne relacje, jak w rodzeństwie.

Ale nie obnosi się z tym, nie gada o tym, zachowuje to dla siebie. Nie chodzi na te chore marsze i jest wkurzony, że LGBT-dziwadła prowokują, robią te wszystkie chore sceny, prowokują – bo to szkodzi zwykłym homosiom. Jest oburzony seksualizacji przez pederastów w przedszkolach, bo uważa, ze to nie są tematy dla dzieci. Jest zirytowany prowokacjami na tych chorych marszach i zdziczałymi zachowaniami. I mam za to do niego duży szacunek.

To PEDERAŚCI prowokują i dokładnie o kontrowersje im chodzi! Gdy siedzieli cicho, to było cicho. Teraz wypełzli i robią wszystko, by społeczeństwo się wkurzyło. Celowo. Czekają na jak największą frustracje i marzy im się nawet krew, a może nawet śmierć jakiegoś pożytecznego idioty z LGBT. Zrobiliby z tego użytek.

@UltraMarynek

30.09.2019 18:58

@Ijon_Tichy, oho, karta homosia awansowala z rangi kolegi do brata XD patrzac na te dyrdymaly które wypisujesz to nikt nie jest takim pelikanem żeby to łyknąć.

@Ijon_Tichy

30.09.2019 19:05

@UltraMarynek, Co ty chłopie za głupoty opowiadasz o jakichś kartach geja znajomego-brata?! Co to za niedorzeczność? . Już kilka razy pisałem, że mój brat jest gejem. Ostatnio @arti pisałem w jakimś kontekście, a wcześniej, kilka miesięcy temu nie pamiętam z jakiej okazji.

@UltraMarynek

30.09.2019 19:10

@Ijon_Tichy, artiego za jego dyrdymaly mam na BL, nie wiem czym pisze.

A to nie znasz tego argumentu homofobów o tym, ze kazdy ma jakiegoś znajomego geja, z którym się dogaduje i jest super bo ten gej niemawidzi tych od parad? XD kazdy absolutnie KAŻDY homofob w pewnym momencie rzuca dokladnie tym samym argumentem, ale tu widzę ewolucja zaszła.

@Ijon_Tichy

30.09.2019 19:17

@UltraMarynek, homofob – piękny neologizm socrealistyczny towarzyszu. Już wiem z kim rozmawiam… Na zarzut, ze nie mam wcale brata geja nie odpowiem, bo to nie ma najmniejszego sensu. NIE dla lansowania LGBT-pedo.

@UltraMarynek

30.09.2019 19:22

@Ijon_Tichy, ok, to wrócimy do stargeo, dobrego, sprawdzonego nazisty. ( ͡° ͜ʖ ͡°) trochę zbyt ogólne, ale widzę kolega mocna konserwa nawet w języku.

A co do lansowania to już ci tłumaczylem w czym ich popieram. Niech społeczeństwo da im żyć jak każdemu innemu obywatelowi. Są dorosli, niech zyją sobie swoim zyciem bez wpierdalania się nikogo z butami w ich zycie. Są obywatelami, płacą takie same podatki, takie samo prawo ich obowiązuje niech więc też będa tak samo traktowani i niech umozliwia im zawierania związków. Swoją drogą związki partnerskie dla hetero też by się przydały, bo nie kazdy chce się pchać w slub i potem w razie czego szarpać sadownie o rozwód.

@MemeNinja

30.09.2019 17:26

@ziemianin, Najzajebistrze jest nagranie jak się modlili, a gdy skończyli to od razu "zawsze i wszędzie policja… będzie" Fajni ci obrońcy normalności, nie za mądrzy tacy.

@UltraMarynek

30.09.2019 18:26

@MemeNinja, no przecież wiadomo, że na te antymarsze chodzi margines społeczny, który zwykle jest pogardzany przez społeczenstwo. Tylko w takich chwilach mają szansę się dowartosciować bo "e, seba pacz! On inny jest, a jak inny to gorszy! Bij go!" XD

@Juanesco

29.09.2019 15:58

@ziemianin, Zajebiści "obrońcy normalności"

Marsz był legalny toteż dobrze że policja separowała uczestników od agresywnego bydła

@arti

29.09.2019 16:00

@Juanesco, a co ma moralność do legalności ?

@Juanesco

29.09.2019 16:01

@arti, Jaka moralność

@arti

29.09.2019 16:03

@Juanesco, z twojej wypowiedzi wynika, że nie są obrońcami moralności bo marsz był legalny, chyba, że chciałeś coś innego przez to powiedzieć?

@Juanesco

29.09.2019 16:05

@arti, Nie moralności a normalności i jest to cytat

Uznajmy że te dwa zdania nie są ze sobą bezpośrednio powiązane, to dwie kwestie

@arti

29.09.2019 16:08

@Juanesco, a rzeczywiście, nie zauważyłem, sorki.

@Ijon_Tichy

30.09.2019 17:44

@Juanesco, Bo gówno nas obchodzą ich zboczenia – i słowo "gówno" nabiera tutaj szczególnego znaczenia, zważywszy na ich uwielbienie do wsadzania pindola w kiszkę stolcową, gdzie śmierdzi odchodami i są fekalia, bakterie i śluzy nieprzeznaczone do seksu.

Ps. Marsz był legalny, prawda. Homosie sami prowokują i prowokują na tych maszach, poniżając czyjąś wiarę i wartości, a potem się dziwią, ze społeczeństwo ma ich dość. Poza tym budzą wyłącznie obrzydzenie i odrazę w każdym zdrowym człowieku, który nie ma mózgu wypranego zdemoralizowaną propagandą. Po co zatem wynurzają się z domów i wypełzają na ulicę ze swoimi odchyleniami od normy?

@UltraMarynek

30.09.2019 18:13

@Ijon_Tichy, o rety, ależ bucha tu chrześcijańską miłością do bliźnich i przestrzeganiem przykazania danego od samego mesjasza – kochaj każdego czlowieka, chyba że jest inny.

Islam tyle że zamiast księzyca to krzyzyk na klacie. XD

@Juanesco

30.09.2019 18:19

@Ijon_Tichy,

"Bo gówno nas obchodzą ich zboczenia – i słowo "gówno" nabiera tutaj szczególnego znaczenia, zważywszy na ich uwielbienie do wsadzania pindola w kiszkę stolcową, gdzie śmierdzi odchodami i są fekalia, bakterie i śluzy nieprzeznaczone do seksu."

Bardzo mmm merytorycznie

"poniżając czyjąś wiarę i wartości" Wartości to nie jest coś uniwersalnego i można mieć różne. Wiarę to jedyne co widziałem to wykorzystanie symboliki po swojemu.

"Poza tym budzą wyłącznie obrzydzenie i odrazę w każdym zdrowym człowieku, który nie ma mózgu wypranego zdemoralizowaną propagandą." "społeczeństwo ma ich dość"

Trzeba mieć ogromne szczęście by trafić na taki marsz przypadkiem. Relacji, filmów zdjęć dostarczają media otoczone w tym przypadku najczęściej otaczane propagandą. Powiedziałbym inaczej, obrzydzenie i odrazę wzbudzają głównie u ludzi otegowanych z prawicową narracją i propagandą.

"Po co zatem wynurzają się z domów i wypełzają na ulicę ze swoimi odchyleniami od normy?" Bo po pierwsze mogą, i po drugie bo mają konkretne postulaty

A czemu katolicy organizują publiczne procesje? Czemu na święto Niepodległości organizowane są marsze zamiast by tak świętować w domu?

Dlaczego w ogóle ludzie jacykolwiek których coś łączy gromadzą się publicznie

@Ijon_Tichy

30.09.2019 18:24

@UltraMarynek, Trzeba nazywać rzeczy po imieniu – ich preferencje są ODRAŻAJĄCE. Nie mam wyrozumiałości dla jawnych zboczeńców walczących z normalnością, gwałcących przestrzeń publiczna swoimi chorymi zachowaniami.

@UltraMarynek

30.09.2019 18:29

@Ijon_Tichy, a ciekawe co na to Jezus patrzac z góry mysli. XD nikt ci nie kaze ich ogladac. Za menelami też chodzisz i wolasz "e menel umyj się bo smierdzisz i jesteś odrazajacy" czy ignorujesz?

Serio aż taki zboczony jesteś, ze jak widzisz dwóch homosiów to zaraz wyobraźnia ci się odpala i widzisz jak się pukaja w kakao?