Czy celebryci pedofile powinni być równie sprawiedliwie karani i ścigani co pedofile księża obecnie?

Data: 21.05.2020 19:49

Autor: Gwiazda_Poranna

Zróbmy sobie ankietę. Kto uważa że tak wciska plusik. Kto uważa że nie wciska minusi.

Proszę o sensownie odpowiedzi i argumentacje która was przekonuje do takiego wyboru.

Na przykład:

"Tak, uważam że celebryci powinni być przenoszeni na inne plany filmowe za gwałty na dzieciach, a dzieci powinny być zastraszane".

Lub:

"Nie, uważam że powinni faktycznie trafiać do więzień za pedofilię, powinni płacić ogromne odszkodowania ofiarom, a jeśli do molestowania dziecka dojdzie na planie filmowym a jego przełożeni o tym by wiedzieli i temat zamiatali pod dywan, to całe studio filmowe powinno płacić ogromne odszkodowanie".

Czekam na komentarze i ciekawą dyskusje. #heheszki #reigia #celebryci #pedofilia #jp2gmd

@tenji

22.05.2020 09:42

@Gwiazda_Poranna, Celebryci tacy jak Szyc, Majdan, Wojewódzki powinni mieć swobodny dostęp do małych dzieci. Sa bardzo znani, zapracowani i należy im się to od życia.

@Ijon_Tichy

21.05.2020 20:13

@Gwiazda_Poranna, Uważam, że każdy pedofil powinien być surowo, drastycznie ukarany, niezależnie od tego z jakiego środowiska się wywodzi. Pedofil morderca powinien być karany śmiercią.

@Ijon_Tichy

21.05.2020 22:02

@nme, Prosił oficjalnie o opinie, niby "szczerze" xD To napisałem, a on mi zminusował. To potwierdza, że ma intencje trolla, więc po tym, jak mi zminusował musiałem z czystym sumieniem też dać minusa, gdyż ten post to zupełnie oczywisty spam.

@GNUHurd

21.05.2020 22:16

@Ijon_Tichy, A nie przenoszony do innej parafii?

@GNUHurd

21.05.2020 23:10

@Ijon_Tichy, A nie pomyślałeś geniuszu że nie jest za karą śmierci?Ja też kiedyś byłem, ale jak zobaczyłem jak prawo działa w polsce to jak małpie dać bombę atomową.