Czy w przypadku zwycięstwa Konfederacji, PiS zagrozi rozbiorem Polski?

Data: 28.04.2019 21:26

Autor: mirek

youtube.com

Film został częściowo zablokowany – "Ten film został wskazany przez społeczność YouTube jako nieodpowiedni lub obraźliwy dla niektórych grup widzów".

Kliknąć na – "Rozumiem i chcę kontynuować".

#polityka

@Thanos

29.04.2019 09:07

@mirek, nie po to PiS dał 500+ na pierwsze dziecko (bez uwzgledniania dochodu) od 1. lipca, zeby dzielic sie władzą. moim zdaniem beda miec jeszcze lepszy wynik niz w poprzednich wyborach. odkryli prosty sposob jak utrzymac sie u steru. wszyscy kradną na potege, ale oni stwierdzili, ze troche sie podzielą z narodem. i tak dla nich starczy, a dzieki temu na kolejne kilka(naście?) ladnych lat ustawili sie do przodu. cos pieknego. Jarosław strateg niczym Napoleon ( ͡º ͜ʖ͡º)

@Voltar

29.04.2019 12:25

@Thanos, Niby tak, ale wg mnie będą musieli z kimś się dogadać. Sami nie uzbierają tyle żeby samodzielnie rządzić. Liczą pewno że będzie jak w przypadku kukiz 15 ktoś tam będzie im pomagał. Mam nadzieję że się przeliczą, ale zobaczymy.

@sekretstali

30.04.2019 09:51

@Thanos, dokładnie tak. Naczelnik Państwa jest przekonany że PiS może władzę da się utrzymać tylko obfitym socjalem za który kupi głosy wyborców za ich własne pieniądze. Nie rozczaruje się niestety. To już sprawdzili cesarze rzymscy że darmowe rozdawnictwo zboża i igrzyska to najlepsze sposoby na kontrolowanie plebsu. U nas też to z pewnością zadziała. Jest to najbardziej prymitywna strategia polityczna podpatrzona u greckich socjalistów której katastrofalne owoce ujawniły się po latach.