Strajk klimatyczny w Black Frajer, czyli każda okazja, aby nie iść do szkoły jest dobra

Data: 29.11.2019 12:29

Autor: kisiel

salon24.pl

W 38 polskich miastach młodzież wyszła na ulice, by protestować w obronie klimatu. Data strajku nieprzypadkowo zbiega się z dniem wielkich wyprzedaży w sklepach – Black Friday. Hasło protestu to "Dosyć słów, teraz czyny!"

Protest odbywa się w wielu miastach Polski, m.in.: Białymstoku, Bielsko-Białej, Bydgoszczy, Częstochowie, Gdańsku, Gliwicach, Inowrocławiu, Katowicach, Kielcach, Koninie, Krakowie, Łodzi, Mikołowie, Nowym Sączu, Pile, Poznaniu, Rybniku, Rzeszowie, Suchej Beskidzkiej, Szczecinie, Świdnicy, Trzebiatowie, Tychach i w Warszawie.

#polska #newsy #newsyzkraju #strajk #strajkklimatyczny

@stawo73

30.11.2019 11:41

@kisiel, Problemy socjalistycznego systemu „edukacji”. Odcinek 846.

@malcolm

29.11.2019 18:19

@kisiel, Ponoc najlepszym lekarstwem na poprawę klimatu jest edukacja – więc strajk od edukacji jako protest??? Przeciw czemu? A może w ramach strajku w obronie klimatu bojkot czarnego piątku? Ile elektrośmieci będzie po czarnym piątku? Ile CO2 zostanie w korkach do sklepów wyemitowane? Ile CO2 wyprodukowano żeby powstały produkty na promocje? A może strajk od fejsa? Ile CO2 powstaje z energii którą się traci na napędzanie fejsowych serwerów i smart fonów? :-)

@drdpr

29.11.2019 15:47

@kisiel, Banda idiotów. Jak im się nie podoba produkcja przemysłowa, to niech nie korzystają z jej dobrodziejstw, czyli rozbierać się do naga, i tak jak pan bóg stworzył do lasu. I tam w ekologicznym środowisku, bez korzystania choćby z najmniejszych udogodnień przemysłu, niech w spokoju dogorywają.