Jachira (tak to ta idiotka) wbiega w Policję żeby zrobić zdjęcia jak niby jest aresztowana

Data: 17.05.2020 09:36

Autor: tenji

twitter.com

Poseł Jachira rzuca się na Policję bo też chce wejść do radiowozu, następnie krzyczy, że ją biją. Po czym oznajmia, że senatorowi Buremu się udało wejść bo jest silniejszy i jest facetem. A senator Bury twierdzi, że go wepchnięto.

Nawet kłamać nie potrafią.

#polska #polityka #bekazlewactwa #otua

@stawo73

17.05.2020 12:49

Ona prawie sweter zgubiła, a świat milczy. Jej poświęcenie nie pójdzie jednak na marne – ma siniaki i zrobi obdukcję, a wówczas świat się dowie o brutalności reżimu. Wojciech Diduszko padł.

@lisq

17.05.2020 11:23

@turtelian, obiecany komentarz

nie wiem czy widziałeś treść tweeta i załączony film.

Zgodzę się jednak że opis znaleziska trochę razi (fragment z idiotką), to mogę zmoderować, ale kłamstwa tutaj nie widzę i opis w tej formie zostaje.

DW: @tenji

@turtelian

17.05.2020 11:29

@lisq, areszt- https://pl.wikipedia.org/wiki/Tymczasowe_aresztowanie

i sama sobie przeczy ten wpis a tytul.

wg tytulu wbiega w policje by zrobic zdjecie ze jest aresztowana.

wg tweeta chciala wejsc do srodka ale nie dala rady.

wybierz jedno bo zdarzenie a i b sie wykluczają xD

@lisq

17.05.2020 11:34

@turtelian, skoro wbiegła w tłum policjantów bo chciała zrobić zdjęcia jak została aresztowana, to po co mi wklejasz definicję? Teraz będziemy roztrząsać aspektu tego że to nie o aresztowanie tu chodzi a o zatrzymanie? Wylegitymowanie? Kontrolę osobistą?

Co to zmienia w kontekście tego że pchała się do radiowozu by dostarczyć fałszywych dowodów na opresywność policji?

wybierz jedno bo zdarzenie a i b sie wykluczają xD

op co tworzył znalezisko widział że wbiega, ja na filmie widziałem że się wpycha, ktoś inny okresliłby to mianem wpierdalania się, nadal to detal który nie zmienia kontekstu znaczenia w tym wypadku.

@Ijon_Tichy

17.05.2020 11:36

@turtelian, Z całym szacunkiem, ale odnoszę wrażenie, że trochę się czepiasz nieistotnych szczegółów.

@malcolm

17.05.2020 10:31

@tenji, I znowu dyskryminacja kobiet – bury jest silniejszy i udało mu się wepchnąć do radiowozu a jej nie – niech zapisze się do psychiatryka jeszcze – może tam nie będzie musiała siłowych rozwiązań próbować żeby się dostać – Platforma Obywatelska robi wszystko żeby się totalnie skompromitować ale wyznawcy jej są tak fanatyczni ze nic nie pomaga :D

@turtelian

17.05.2020 10:52

@malcolm, serio ogladalismy ten sam filmik ? przeciez wyraznie tu mowi ze chce przejsc (fakt pcha sie jak locha) jako poseł bo w środku jest senator(który było widać jak "dobrowolnie" został tam wrzucony i trzymany). Jak zwykle @tenji tytuluje swoje znaleziska klamiac jawnie. Jak jachiry nie trawie to tutaj po za tym ze po prostu mnie wkurwia jako osoba nie mozna zbyt wiele zarzucic.

@malcolm

17.05.2020 10:55

@turtelian, bez maseczki zeby lepiej wypaść w tłumie? Skaziła policjantów, ludzi etc – dokonała aktu sabotażu lub o zgrozo bioterroryzmu!!! Jak się do tego mają wysokie standardy Platformy Obywatelskiej? :D

@Ijon_Tichy

17.05.2020 10:59

@turtelian, Nie chcę się wtrącać między wódkę i zakąskę, no offence, ale przecież to w 100% oczywiste, że ta baba celowo tam się pchała bez rzeczywistej potrzeby i robiła prowokację pod kamerki. To już nie tylko zupełnie czytelne z filmiku, lecz przypieczętowaniem takiego wniosku jest kariera "medialna" tej osobniczki, która słynie z ultra debilnych prowokacyjnych debilizmów video.

@turtelian

17.05.2020 11:02

@malcolm, czy ja pisałem cokolwiek o braku maseczki ? typowy argument "a w ameryce to murzynów bijo" i przykro mi ale na takim poziomie nie da sie dyskutowac bo ja powiem że policjanci to zabijajo na komendach paralizatorem co jest prawda ale nie ma zwiazku z ta sprawą. W tytule jest napisane, że wbiega w policje by zrobić zdjęcie jak jest aresztowana. Skąd on wie po co to robiła ? Po co pisanie w tytule idiotka ?

@Ijon_Tichy nie nie jest to oczywiste bo akurat tutaj ma dosc dobra wymowke – tam byl senator i jak sama mowi chciala umozliwic mu zachowanie praw zwiazanych z immunitetem

@malcolm

17.05.2020 11:06

@turtelian, "W tytule jest napisane, że wbiega w policje by zrobić zdjęcie jak jest aresztowana. Skąd on wie po co to robiła ? Po co pisanie w tytule idiotka ?"

Pewnie wziął pod uwagę jej wcześniejszy dorobek – dla dobrego selfi zawsze było gotowa poświęcić wszystko .

"Co robi Jachira na Komisji Sejmowej?"

https://youtu.be/0gAEkpQtNAY

@turtelian

17.05.2020 11:10

@malcolm, a co mnie interesuje co ona robi na komisji sejmowej, nie ptorafisz przedstawic zadnego argumentu, więc odwolujesz sie do tego co juz wspomnialem" w ameryce to murzynbow bijo". Nie rozmawiamy o jachirze tylko o konretnej sytuacji. To ja jadę dalej " a policja to krandie telefony ludziom z nagraniami, i klamio w oswiadczeniach oficjalnych". Dla mnie eot bo piszesz tylko a ona w 97 to zjadla obiad za 50 zl wiec teraz to napewno wbiega w policje by zrobic zdjecie jak jest aresztowana ( ps radze dowiedziec sie co to aresztowanie)

@hellboy

17.05.2020 11:36

jak sama mowi chciala umozliwic mu zachowanie praw zwiazanych z immunitetem

@turtelian, może o czymś nie wiem, ale jakie kompetencje posiada Klaudia Jachira, by „umożliwiać zachowanie praw związanych z immunitetem” jakiemuś senatorowi?

@turtelian

17.05.2020 11:38

@hellboy, jest posłęm na sejm, zwierzchnikiem policji jako obywatel RP, oraz jak stwierdziłą senator jest równiez jej konsultantem spolecznym, czyli w jasny sposób ma wiele do działania tutaj.

@hellboy

17.05.2020 11:43

@turtelian, ale wciąż nie wyjaśniłeś dlaczego miałaby pośredniczyć w stosunku Bury -- funkcjonariusze policji i co ją do tego upoważnia (obywatel ma określone prawa i nie przypominam sobie takiego, które mówi, że funkcjonariusz ma się słuchać każdego obywatela podczas realizowania czynności służbowych). Bury jest jakoś ubezwłasnowolniony/niepełnosprawny, że musi posiadać przedstawiciela, który asystuje mu podczas legitymowania czy o co chodzi?