Data: 02.10.2019 21:28

Autor: Juanesco

  • Bądź organizacją o wyraźnych tendencjach światopoglądowych, prolife motzno

– Reklamuj się tylko na prawicowych stronkach

– Prowadź tam sondy

– Opatruj to w zależności od potrzeba albo wesołymi pięknymi maluszkami albo smutnymi z tęczowym ryjem

– Nawet odpowiedzi układaj nienaturalnie

– Nazwij to "badaniem opinii" XD

– Wyniki rozsyłaj np. do władz miast

#internet #polityka

@arti

02.10.2019 23:44

@reflex1, dziwne że w UK masz trend odwrotny i bądź tu mądry . Tak serio jak nie masz dzieci to po co zabierasz głos. Przecież każdy rodzic sam może zdecydować, czy chce, żeby jakiś oślizgły pedofil edukował jego dziecko czy nie, czemu oparliście się , żeby to było przymusowe, chuj , że szkoła nie dostarcza prawdziwej edukacji, która mogła by być pomocna w życiu tylko latami tłucze się wypławka, prądy morskie i radość seksu gejowskiego, ale kogo t obchodzi, największy problem, żeby lbgt było zamiast katechezy. Szkoła państwowa powinna obejmować max 5-6 klas : czytanie , pisanie, liczenie, historia, podstawy prawa, podstawy ekonomii, wf. Cała reszta powinna być prywatna i dobrowolna.

@reflex1

03.10.2019 16:38

@arti, A skąd Wam się ten oślizły pedofil wziął? Przecież to nie lekcje religii.

A czy rodzic powinien decydować o edukacji dziecka to nie jestem pewien. Tak jak pisałem wyżej, niektórzy nie potrafią tego przekazać.

I mam wrażenie ze łączysz, albo mylisz dwie sprawy. Zajęcia edukacji seksualnej prowadzone przez specjalistów z tzw pogaduszkami prowadzone przez osoby z kręgów LGBT. W tym drugim przypadku zgadzam się że to nie powinno być obowiązkowe. A nawet w młodszych klasach zabronione.

@Ijon_Tichy

03.10.2019 17:04

@arti, @reflex1 @Monte W procesie kształtowania, wychowywania dziecko sukcesywnie jest oddzielane spod wpływu rodziców, a jest to częścią celu, jakim jest w ogóle negacja wartości rodziny. Rodzina traktowana jest jako instytucja z gruntu zła, przeszkadzająca we wprowadzaniu modelowego społeczeństwa. Działania uderzające w rodzinę obserwujemy na wielu płaszczyznach, a ta, o której dyskutujemy pod tym postem, to zaledwie jeden z wielu odcieni tej walki kulturowej.

W "Manifeście komunistycznym" Marks i Engels wprost piszą o tym, że według nich rodzina jest modelem i zalążkiem autorytarnego wyzysku (na dziecku i kobiecie) i musi zniknąć, co jest jednym z głównych celów marksistów w procesie urzeczywistniania ich wizji świata. Cytuję zatem "Manifest Komunistyczny":

"Zniesienie rodziny! Nawet skrajni radykałowie oburzają się na ten haniebny zamiar komunistów.

Na czym opiera się współczesna rodzina, rodzina burżuazyjna? Na kapitale, na dorobku prywatnym. Całkowicie rozwinięta, istnieje ona tylko dla burżuazji; ale jej uzupełnieniem jest przymusowy brak rodziny u proletariuszy, oraz prostytucja publiczna. Rodzina burżuazyjna zaniknie naturalnie wraz z zanikiem tego jej uzupełnienia, a jedno i drugie przestanie istnieć wraz z zanikiem kapitału.

Zarzucacie nam, że chcemy znieść wyzysk dzieci przez rodziców? Przyznajemy się do tej zbrodni.

Ale – powiadacie – najtkliwsze stosunki skazujemy na zagładę, gdy wychowanie domowe zastępujemy przez społeczne.

A czy i o waszym wychowaniu nie decyduje społeczeństwo? Przez stosunki społeczne, w których się wasze wychowanie odbywa, przez mniej lub bardziej pośrednie czy bezpośrednie wtrącanie się społeczeństwa, za pomocą szkoły itd.? Komuniści nie wymyślili oddziaływania społeczeństwa na wychowanie; zmieniają oni tylko charakter tego oddziaływania, wyrywają wychowanie spod wpływu klasy panującej."


Poprzez działania lewicy oraz instytucje będące pod jej wpływem realizowany jest współcześnie marksizm. Kto neguje ten fakt, ten nie rozumie otaczającej go rzeczywistości.

@reflex1

03.10.2019 17:16

@Ijon_Tichy, A co ma wspólnego edukacja seksualna z książką komuchów sprzed 150 lat?

Jakim cudem dopatrzyłes się w tym chęci zniesienia instytucji rodziny? I gdzie ci marksiści?

Podaj mi jeden kraj Europy, gdzie rządzą komuniści.

@Ijon_Tichy

03.10.2019 17:31

@reflex1, Ok. Cieszę się, że pytasz.

– Założenia marksizmu są realizowane dziś metodami socjotechniki na różnych płaszczyznach. Aby zrozumieć, że marksizm naprawdę jest realizowany, wypada na początek zapoznać się z Manifestem komunistycznym, który jest dostępny online w całości: https://www.marxists.org/polski/marks-engels/1848/manifest.htm

– Potem przeczytaj o Spinellim i przeczytaj powojenny Manifest z Ventotene, tu masz esencję: https://www.historiasztuki.com.pl/strony/021-12-00-ANTYKULTURA-SYSTEM.html

– następnie poczytaj o takich zagadnieniach, jak "teoria krytyczna" i innych założenia tzw. "szkoły frankfurckiej", o idei "długiego marszu przez instytucje" i o tym, jak marksowska "walka klas" została zmieniona na "walkę o prawa mniejszości" oraz "dyskryminację pozytywną".

To tylko podstawowe zagadnienia, jednak gwarantuję, że po zapoznaniu się z nimi pewne rzeczy staną się bardziej oczywiste.

@reflex1

03.10.2019 18:01

@Ijon_Tichy, Obydwa manifesty mniej więcej znam, tylko znowu co ma to wspólnego z lekcjami edukacji seksualnej?

Już nie mówiąc o tym że żaden z tych manifestów nie jest wprowadzany w życie. Może z wyjątkiem części o federalizacji Europy. Ale jeżeli ma to być na wzór federacji szwajcarskiej, czy amerykańskiej, to jestem za.

@arti

03.10.2019 18:16

@reflex1, mam wrażenie, że po prostu jesteś bardzo naiwnym człowiekiem i widzisz świat w różowych okularach, w takim razie po co wogóle opiekować się dziećmi skoro nic im nie zagraża. Zaś co do tego, ze niektórzy rodzice nie potrafią tego przekazać – moi nie potrafili i nie miałem z tym problemu, jeśli cokolwiek miało negatywny wpływ na moje życie seksualne to jedynie pornografia z jej nierealistycznym obrazem tego świata, ale przed tym akurat rodzice mnie ostrzegali.

Co do poglądu, ze jak jakieś dziecko sobie nie daje sobie z czymś rady to koniecznie trzeba obniżyć poziom wszystkim to po prostu socjalizm nic więcej. Chcesz nam narzucać swój styl życia, ale idę o zakład, że przeciw przymusowej katechezie jesteś ?

@Ijon_Tichy

03.10.2019 18:20

@reflex1, lekcje tzw. "edukacji seksualnej" mają bardzo wiele wspólnego z marksizmem, już choćby na poziomie postępującego odrywania procesu wychowania i kształtowania dziecka od rodziców.

Nie zrozumiemy się pisząc w komentarzach. Mogę jedynie zachęcić do przeczytania ksiażki pt.: "historia antykultury" pana Krzysztofa Karonia. Kupiłem tę książkę i nie żałuję. Ewentualnie można zapoznać się z witryną "historia sztuki", gdzie również facet krok po kroku przedstawia antykulturę, czyli kulturowy marksizm, realizowany na naszych oczach. https://www.historiasztuki.com.pl/strony/021-01-05-ANTYKULTURA-POJECIA-MARKSIZM.html

@Juanesco

03.10.2019 18:35

@Ijon_Tichy, Sobie tak przeglądam tą stronę i patrzę

"Unia Europejska istnieje już 5 lat i znajduje się w ostatniej fazie jej przekształcania w totalitarne państwo federalne likwidujące całkowicie suwerenne państwa narodowe."

( ͡º ͜ʖ͡º)

@arti

03.10.2019 18:41

@reflex1, @Ijon_Tichy, tłumaczenie czegokolwiek nie ma sensu bo druga strona nie chce słuchać argumentów, to o czym piszesz to kwestie dobrze znane i każdy kto czegoś nie rozumie sam może sięgnąć po literaturę, , a jest tak dlatego ,ze druga strona to banda pyszałków, którym się w głowie poprzewracało i nie wiadomo jakie mniemanie mają o sobie, najczęściej też nie mając własnych dzieci. Nigdy nie pomogli przy twoich dzieciach, które noszą w sobie twoje i twojej zony DNA , nie łożą na nie, nie karmią ich, nie ubierają, nie chronią, nie bawią się z nimi, nie uczą o świecie, nie przytulają gdy się uderzą, nie czuwają całą noc gdy maja gorączkę, nawet raz nie wstali do nich gdy płakały nocą, nie zmienili nawet jednej pieluszki, nie posprzątali podłogi gdy rozrzuciły całe jedzenie dookoła, ale ich największym problem jest to, czyt twoje dzieci będą miały udane życie seksualne, bo przecież wiadomo, ze jedynym powodem dla którego podejmujesz ten wielki trud fizyczny, emocjonalny i ekonomiczny jest tylko to, żeby twoje dzieci nadal myślały,m że słońce kręci się wokół ziemi to przecież oczywiste. Z takimi postawami nie można dyskutować, można je jedynie tępić. Mnie guzik obchodzi, jeśli jakiś idiota chce zaryzykować posłanie swoich dzieci w obce ręce do kogoś, kto ma wolną rękę do rozmowy z nim o kwestiach seksu bo jest oczywiste, że stąd droga do nadużyć bardzo, bardzo krótka, ale mnie to nie obchodzi jestem za wolnym wyborem, jednak jakikolwiek obowiązek w tej kwestii jest dla mnie niedopuszczalny i jestem gotów przelać krew swoją i cudzą by do tego nie dopuścić. Cytując klasyka "Każdy kto kocha moje dzieci bardziej odemnie nazywa się pedofil " , gdyby ci ludzie mili szczere intencje to swoje "poświęcenie" kierowali by prędzej na pomoc dzieciom w domach dziecka czy np, w biednych krajach bo to są realne problemy do rozwiązania, anie szkolenie z zakładania kondoma na banana i tłumaczenie radości z seksu gejowskiego. Edukacja to jest matemtyka, fizyka, historia, biologia, geografia , reszta do indoktrynacja i tworzenie przestrzeni do nadużyć. Ja wszystkich kwesti technicznych dowiedziałem się na biologii od osoby światłej i wykształconej, bez wchodzenia w kwestie ideologiczne, nikt nie ukrywał przede mną skąd się biorą dzieci i czym jest antykoncepcja oraz choroby weneryczne, i nie trzeba było "edukacji seksulanej", ale tak jak mówię, jak ktoś uważą, że jego dziecku jest to potrzebne jego decyzja, może wysłać swoje dziecko do ośrodka KPH na "szkolenie" , jednak mi nikt nie będzie mówił co mam robić.

@Monte

03.10.2019 18:48

@Juanesco, I tak jest i opiera się na manifeście komunisty spineliego.

@reflex1

03.10.2019 18:58

@arti, Do naiwności mi bardzo daleko, podobnie jak do paranoizmu, który u Ciebie zdaje się być lekko podwyższony.

I nigdzie nie powiedziałem że dzieciakom nic nie zagraża, ale na pewno nie zagraża im edukacja seksualna, podobnie jak nie zagraża im WOS (czy jak to się teraz nazywa).

I luz, Ty dałeś radę, ale nie wszyscy. Stąd biorą się dziwne pytania typu „jeżeli połknęłam spermę to zajdę w ciąże?” Czy frustraci, którym rodzice wmówili że walenia konia to zło obrażające Jezusa i pójdziesz do piekła.

Co do katechezy obowiązkowej, to oczywiście jestem przeciwny. Gdyby to było religioznawstwo, to jestem za. Jest różnica w indoktrynacji jedną religią, a poznaniem wszystkich i ich historii.

Co do ostatniego akapitu, to może tak macie w UK, w CH tego nie ma. Po prostu co roku jest inny skład klasy, Ci gorsi idą do gorszych, a ci lepsi z lepszymi. Widocznie macie chujowy system edukacji i może również stąd różnica z pierwszego postu o odwrotnym trendzie w aborcjach.

@reflex1

03.10.2019 19:06

@arti, To ze nie mam dzieci, nie znaczy ze się nigdy nimi nie opiekowałem. Również zmieniałem pieluchę, również przytulałem, również pocieszałem itd.

I idąc Twoim tokiem rozumowania, to płaskoziemcy powinni mieć wybór czy puścić dziecko na geografię, antydarwinisci na biologię, a kreacjoniści dodatkowa na fizykę

@arti

03.10.2019 19:29

@reflex1, a nie możesz ta po ludzku nie wtrącać nosa w cudze sprawy tylko zająć się sowimi? czy to takie trudne czy "paranoizm" Ci na to nie pozwala. I pytam bez spiny bo mam wrażenie, że to właśnie tu tkwi problem naszego niezrozumienia się wzajemnego.

Co do zakresu prawdziwej edukacji to naprawdę nie chcesz wchodzić ze mną w polemikę, bo Twój przykład jest oczywiście złośliwy, ale powiedzmy sobie tak szczerze, czy poza nauką pisania, czytania, liczenia, podstaw historii, podstaw prawa i podstaw ekonomii przedsiębiorczości o zakresie dalszej edukacji nie powinni decydować rodzice, czy naprawdę wałkowanie wypławka i roślin okryto czy nago zalążkowych było Ci tak bardzo potrzebne w życiu, czy nie lepiej było poświecić ten czas na naukę czegoś co bardziej by Ci się przydało np. języka obcego, bo roślin okrytonasiennych przecież możesz się nauczyć w wieku 30 lat jak już jesteś ustatkowany i bardziej Cie to interesuje niż w wieku kilkunstu.

Co do zachodzenia w w ciaze,z powodu łykania spermy to pamiętam jak pod koniec mojej edukacji weszło wychowanie seksualne, które szybko przemianowali na przygotowanie do życia w rodzinie, kolega nieogarniety pytał publicznie czy to się rzeczywiście w dupę wkłada – w sensie w odbyt i ile kobieta ma tam w końcu dziur 2 czy 3 – to są autentyczne pytania, dla mnie było to niezwykle niesmaczne, bo mam taką wrażliwość, a co dopiero dla wielu koleżanek, które patrzyły na niego z obrzydzeniem. Wiec lepszym rozwiązaniem dla niedorozwiniętych jak się o nich tak martwisz będzie jak będą istniały specjalne poradnie do których tylko oni będą chodzić jak będą mieli pytania , a nie wszyscy razem pod przymusem tylko dlatego, że ktoś jest półgłówkiem. To jest ta sama idea , która dziś każe równać edukację do najgłupszych ograniczając zdolnych – zwykły socjalizm.

@Ijon_Tichy

03.10.2019 20:21

@arti, Ten twój komentarz daję do ulubionych i podpisuję się całym sercem.

@reflex1

03.10.2019 20:32

@arti, Nie, nie mogę się nie wtrącać w „nie swoje sprawy” Gdyby nie ci co się właśnie wtrącali, to nie miałbyś żadnych praw. Począwszy od zniesienia pańszczyzny do demokracji.

Co do edukacji, to jednak wejdę z Tobą w polemikę. Nie, same podstawy nie wystarczą, trzeba też nauczyć norm obowiązujących w społeczeństwie, bo nie wszyscy rodzice są w stanie je przekazać.

I chyba zażenowanie z takich pytań świadczy nie za dobrze o Twoich koleżankach.. Bo pytania zawsze są dobre, nawet te najgłupsze.

@arti

03.10.2019 21:19

@reflex1, wiesz co pal może trochę mniej i z lepszych źródeł.

@Monte

02.10.2019 21:35

@Juanesco, Każdy normalny i zdrowy psychicznie rodzic prędzej rozerwie na strzępy i powiesi za jaja każdego pedofila który będzie próbować seksualizowac jego dziecko, dobierać się do niego, instruować jak ma walić konia. Jeszcze nauczanie o jakiś querach, transach i innych ideologiach ludzi z chorobami psychicznymi.

@Juanesco

02.10.2019 21:43

@Monte, Wiedza nie deprawuje

@reflex1

02.10.2019 21:57

@Monte, Ja nie jestem rodzicem, a też pedofila bym powiesił. Z tym ze edukacja seksualna nie ma nic wspólnego z pedofilią, a z LGBT jedynie to ze jest wspomniane ze takie osoby istnieją.

Tu gdzie mieszkam (Szwajcaria) takie zajęcia pod tytułem edukacja seksualna są prowadzone od lat i jakoś nie widzę zwiększonej ilości pedofilii, czy pedalstwa, natomiast widzę zredukowane prawie do poziomu zero aborcje wśród młodych. Gdzie tu jest to legalne.

@Monte

02.10.2019 22:10

@reflex1, @Juanesco, iech się tym zajmę rodzice a nie typy którzy tańczą po klubach gejowskich.

Desteukcyjna dla nas oraz dla rodzin i dzietności, stałych związkach była rewolucja seksualna w latach 60 ale to tylko początek desteukcji.

Same wyzwolenie seksualne nest narzędziem zmian. Człowiek osiąga potencjał intelektualnyze względu na opiekę ze strony rodziny i wstrzemięrzliwość seksualną. To zależy gdzie postawimy granicę. Obstawiam, że ogólnie wyższa inteligencja, to też wyższa inteligencja emocjonalna i po prostu często wyższe oczeiwania co do pierwszego partnera. Osobna kwestia, to sztuczne rozbudzanie seksualne poniżej naturalnych potrzeb. Rozbudzenie popędu u dzieci (wczesnoszkolna edukacja) jest ciosem zarówno w rodzinę jak i możliwą do rozwinięcia inteligencję. Dzieci rozbudzone seksualnie (również molestowane w dzieciństwie), po prostu są zauważalnie głupsze od swoich rówieśników, mają gorszą pamięć, nie potrafią myśleć w sposób twórczy i abstrakcyjny, są nastawione na natychmiastowe zaspokajanie potrzeb. Idealni niewolnicy wspóczesnego świata podatni na manipulacje

@Monte

02.10.2019 22:16

Już nie wspominając o takich patologiach jak wyścigi kondomów dla dzieci https://www.assistnews.net/condom-relay-races-for-children-in-california-schools/

@Monte

02.10.2019 22:19

Czy inne patologiczne rzeczy. Pozatym sporo takich wpisów było na tagu #lgbt i #lgbtp . Ja wiem że okno overtona jest przesuwane tak że chcą zrobić by pedofilia była ok, ale to w Polsce sie nie uda.

@Monte

02.10.2019 22:20

  • zachęcam do przeczytania tego wpisu https://www.lurker.pl/p/tB2erVYUV

@reflex1

02.10.2019 22:44

@Monte, No spoko, niech rodzice się tym zajmą. Szkoda tylko że rodzice nie za bardzo wiedzą co i jak. Nie każdy ma takich rodziców co przekażą wiedzę o waleniu konia. Ja po porostu w pewnym wieku zauważyłem (bo pojawiła się na widoku) książkę Wisłockiej.

Stąd pomysł edukacji seksualnej w szkole. I nie, nie będą prowadzone przez transa z gogo klubu (i tu przyznam ze takie „prelekcje” to nawet dla mnie nie do końca poprawne).

O reszcie, typu wstrzemięźliwość i depopulacji to nawet nie wejdę w dyskusję. Z całym szacunkiem do Ciebie.

@Monte

02.10.2019 23:18

@reflex1, Za bardzo upraszczasz problem

@reflex1

02.10.2019 23:24

@Monte, Albo Ty za bardzo komplikujesz.

@arti

02.10.2019 23:40

@Juanesco, nawet analna?