Data: 19.05.2020 15:45

Autor: Gwiazda_Poranna

Witajcie przyjaciele.

Zauważyłem że pewien z was @Ijon_Tichy uważa że bardzo dobrym źródłem wiedzy i autorytetem jest pewna fundacja znana z bardzo radykalnych przekonań religijnych i radykalizmu w zachęcaniu do prześladowania ludzi o innych poglądach, chociażby do ludzi którzy uczą dzieci o podstawach antykoncepcji, świadomego rodzicielstwa i rozwoju własnych ciał.

Tak tak, fundację znaną głównie dzięki Gai Godek, z którą współpracowali bardzo ładnie.

https://ordoiuris.pl/wolnosci-obywatelskie/hejter-przeprasza-kaje-godek-0

https://wiadomosci.wp.pl/kaja-godek-i-ordo-iuris-apeluja-zwalniajcie-dzieci-z-lekcji-6339524162386049a

https://pl.wikipedia.org/wiki/Fundacja_Instytut_na_rzecz_Kultury_Prawnej_Ordo_Iuris

Także chciałem pogratulować autorytetów i życzyć szczęścia. XD Przypomnę tylko, że to fundacja znana z obrony kleru, i mokrych snach o karaniu nauczycieli za edukację seksualną.

#heheszki #ciekawostki #bekazprawakow #bekazkatoli #polityka

Jakby ktoś nie wierzył, tutaj tekst który wkleił na mikro:

https://www.ordoiuris.pl/dzialalnosc-miedzynarodowa/napisany-w-duchu-marksistowskim-manifest-podstawa-dalszego-rozwoju-unii

@Monte

19.05.2020 16:23

@Gwiazda_Poranna, Ja tam popieram mowę Korwina w tej sprawie i Ojciec powinien mieć do tego prawo o czym Korwin mówił by zrobić to z pedofilami którzy chcą molestować jego dzieco w szkołach. Oczywiście gołymi rękami by było po męsku.

https://youtu.be/iCI4GqLXnfA

Wideo z przed 5 lat!

@Gwiazda_Poranna

19.05.2020 16:59

@Monte,

Lekka pedofilia nie jest szkodliwa społecznie

Ok, popierasz pedofilię, powinno się ciebie leczyć.

@Gwiazda_Poranna

19.05.2020 16:55

@Ijon_Tichy, Ale ładnie próbujesz manipulować i stwarzać narrację. Niestety, Ordo jest znane z antynaukwych bredni, nawoływania do odcinania dzieci od nauki i chęci wprowadzenia prawa ultrareligijnego, podobnego do tego w niektórych krajach bliskiego wschodu, skąd de facto pochodzi religia którą ta fundacja tak chce wszędzie wpychać.

Może zamiast woda jest mokra, powinieneś pisać nikt nas nie przekona że czarne jest czarne a białe jest białe. Bo to te same środowiska co ta fundacja. W końcu od państwa leje się do nich bardzo dużo pieniędzy i ostatnio ich szef dostał bardzo dobrą posadkę w tym państwie.

@Monte

19.05.2020 16:56

@Ijon_Tichy, ej no przecież jak grupa młodych wykształconych ekspertów, dyplomowanych studentów prawa może mieć racje, lepiej posłuchajmy tego opłacanego trolla.

Przecież mała obtwatelska organizacja, która nie jest finansowana przez globalne korporacje, finansjere, NGOsy, etc. nie może mieć racji.

@Monte

19.05.2020 16:58

@Gwiazda_Poranna, dokładnie, jeszcze neguje ten fakt screena wyrwanego z kontekstu dodanego pod tezę. Strasznie antynaukowe oszołomstwo jest na tym lurkerze -,-

@Ijon_Tichy

19.05.2020 17:08

@Gwiazda_Poranna, Przeczytałeś treść posta? Abstrahując od Ordo Iuris. Wiesz, że w poście podane są fakty, rzeczywistość?

@Gwiazda_Poranna

19.05.2020 17:18

@Ijon_Tichy, Fakty że jest globalny spisek, że globaliści czy tam reptylianie spiskują żeby UE łączyła europę WBREW woli europejczyków? Już ci napisałem, jak ci w UE nie pasuje, możesz emigrować. Większość Polaków zdecydowała i jesteśmy w UE. Nie podoba się, to może jakaś Ukraina cię przyjmie jako uchodźce. Może Izrael to zrobi, w końcu ta fundacja jak i ty tak zachwalacie religię wymyśloną i stworzoną przez żydów.

@Ijon_Tichy

19.05.2020 17:55

@Gwiazda_Poranna, Halo halo. Tu ziemia. Czytałeś posta?

@Ijon_Tichy

19.05.2020 16:10

@Gwiazda_Poranna, Jeśli o pedofilii mówisz jako o edukacji seksualnej, to bardzo ci współczuję. Do reszty się nie odniosę, bo mam zbyt wiele szacunku do swojego czasu, żebym jeszcze miał w błocie się babrać.

@Gwiazda_Poranna

19.05.2020 16:58

@Ijon_Tichy,

Jeśli o pedofilii mówisz jako o edukacji seksualnej, to bardzo ci współczuję.

Edukacja seksualna właśnie bardzo przeszkadza i krzyżuje plany krzyżowych i nie tylko pedofilii. Dzieci dzięki nim wiedzą co to zły dotyk i wiedzą że to nie one powinny się wstydzić za to, że jakiś pan czy pani wykorzystuje je seksualne czy dotyka. No ale środowiska twoich idoli uważają że za taką edukację trzeba wsadzać do więzienia.

mam zbyt wiele szacunku do swojego czasu, żebym jeszcze miał w błocie się babrać.

Tworząc już wcześniej wpis speclanie dla mnie udowodniłeś już inaczej. Więc nie oszukuj się.

@Gra_Melodia

19.05.2020 16:02

@Gwiazda_Poranna, Lepiej dodaj tag polityka, zanim lisek zobaczy