Deklaracja zgodności Idei Lurker.pl z założeniami- to oszustwo nie tak miało być.

Data: 31.10.2019 02:57

Autor: Widar

youtube.com

@Wilec, Strims. Następcy- i Lurker teraz poopełnili i popełniają zasadniczy błąd- zamiast ustawić bezstronną maszynę bota/boty- których działanie się potem będzie dyskutować i poprawiać- to wprowadzacie ten sam bład- modów.

Gdzie się skończył i na czym Strims, przez co się skończy Wypok, tam Lurker powinien być inny- to przyszłość i wizja, oddajcie moderację w ręce bootów bezstronnych i demokracji bezpośredniej- dosyć moderowania- wróćmy do korzeni.

Modzi będą wtedy tylko interweniującymi "bogami" raz na jakiś czas potrzebnymi, ale z Mocą- ale tez tym chętniej wezmą udział i zrozumieją i będą odpoczywać udziałem- same korzyści.

#lurker #spolecznosc #muzyka

https://www.youtube.com/watch?v=4Prc1UfuokY

@Widar

03.11.2019 08:56

@Ijon_Tichy, Nie jestem Ultramarynkiem czy jak mu tam, choc wielokrotnie mnie zapraszał na swojego Discorda- tak samo pewnie gejowski i przysmucający przegrywem jak ten oryginalny Lurkowy- kondominium przegrywu i spierdolenia, nawet nie geeków, tylko świrów.

Gardzę jednymi i drugimi.

@Thanos

31.10.2019 08:24

@Widar, możesz rozwinąć, o jakie boty chodzi? bot to jest skrypt, który ktoś napisze. jak ten skrypt miałby działać?

@MartwyProsty

31.10.2019 11:22

@Thanos, No zalepiasz każdy problem algorytmami. Im mniej wiesz na temat ich działania, tym lepiej śpisz (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)

@Widar

03.11.2019 08:57

@Thanos, Zbuduj platformę/Strrim do głosowania.

Przedstawiaj propozycje, potem je społeczność głosuje, następnie wprowadzasz kolejnego bota o takim a nie innym zadaniu do systemu porządkowania Treści i moderowania Strim,… Lurka, Ty ich doglądasz i zarządzasz i modzi- wyjatkowo tylko bo wielkim bólu i niesprawiedliwości.

W założeniu Lurker ma być piękny i działać w automacie.

Nie da się tego osiągnać bez wspomagania się botami na etapie zbierania potrzeb i wymagań i jak to powinno wyglądać.

Chyba że po raz kolejny jesteś filią Wypoku , albo po prostu zbierasz opinię i badania nt. Serwisu społecznościowego- za chajc- bo tym myślę Lurek jest.