Seks Z 9-latkami legalny, a obrona czystości dzieci to ciemnota.

Data: 30.06.2020 10:51

Autor: Boewulf

stronazycia.pl

„Edukacja seksualna jest niezbędna, ponieważ inaczej panuje ciemnota, taka, jaką zresztą przedstawiają w tej chwili obrońcy czystości dzieci” – mówi seksuolog Andrzej Jaczewski w nowym nagraniu.

Te skandaliczne słowa Andrzej Jaczewski powiedział na nagraniu, które zamieścił tydzień temu na swoim Facebooku. „Edukacja seksualna jest czymś niezbędnym do prawidłowego rozwoju, który jest elementem gwarantującym szczęście ludzkie” – twierdzi w tej samej audycji.

#zboczency #pedofilia #upadekczlowieczenstwa

@stawo73

30.06.2020 15:47

@lisq, To się nazywa prawo „wolnościowcu”. Ono decyduje za nas i ogranicza naszą wolność w wielu innych kwestiach, nie tylko w sprawie aborcji.

@lisq

30.06.2020 16:01

@stawo73,

Ono decyduje za nas i ogranicza naszą wolność

przy czym są ludzie jak właśnie proliferzy którzy wszystkimi możliwymi sposobami, etycznymi i nie próbują wcisnąć swoje idee w ramy prawa i narzucić je mnie. Dziękuję za takich aktywistów. Niewiele się różnią od tej czarnej dziczy w USA, no może nie plądrują sklepów w imię ratowania uszkodzonych płodów.

@stawo73

30.06.2020 16:10

@lisq, Akurat do tej dziczy w USA to bliżej tobie niż prolajferom. Ta dzicz przecież też walczy o swoją wolność – do aborcji czy brania nowych najków ze sklepów. Tylko muszą obalić te cholerne opresyjne prawo, które wciąż nakazuje im płacenie za najki. Oni przecież tez walczą o to, aby nikt nie narzucał im swoich wzorców etycznych. Wolnościowcy po wuju.

@lisq

30.06.2020 16:29

@stawo73, nie bolą Cię plecy od takich fikołków? ;d

Jakoś nie kojarzę żeby na czarnym proteście ktoś wjechał półciężarówką z plakatem dziecka z wadami wrodzonymi, a kojarzę za to obrazki z serii "dżemy i inne przetwory" zwolenników prolife. Co więcej, czarny protest odbywa się w sposób zorganizowany i legalny, a nie w formie wypuszczenia ciężarówki z dżemami i megafonem.

Ot, taka subtelna różnica.

Nie, nie zakazuję nikomu manifestować swoich poglądów, ale przyczepiam się do formy tych manifestów i do działalności aktywistów. podobnie opluwałbym sraktywistów gdyby nagabywali ciężarne chcące donosić płody z wadami/ zagrożone ciąże i truli dupę "a może byś wyskrobała? tak będzie lepiej".

@stawo73

30.06.2020 16:34

@lisq, Z porównania do dziczy w USA w poprzednim komentarzu zgrabnie przeszedłeś do czarnych protestów w Polsce w kolejnym komentarzu. I jeszcze sugerujesz, że to ja robię fikołki? Jprdl. Czy ty w ogóle jak piszesz komentarz, to pamiętasz co pisałeś w poprzednim?

@lisq

30.06.2020 16:41

@stawo73,

widzę że trzeba Ci pisać dużymi literami :P

Sugeruję że profile to

prawie JAK BLM

z uwagi na fakt że forsują swoją ideologię na wszystkie możliwe sposoby, nierzadko uciekając się do terroru

prawie JAK BLM

co pokazali również na czarnym proteście wciskając zdjęcia dżemów.

Jedyne co odróżnia ich (jeszcze) od blm to fakt że nie plądują sklepów w imię swoich wartości.

Widzisz teraz związek między dwoma moimi komentarzami i proces myślowy który pozwolił mi postawić znak równości między jednymi a drugimi?

@stawo73

30.06.2020 16:50

@lisq, Najpierw porównujesz legalne protesty prolajferów (samochód z „dżemem” jak to nazywasz nie działa nielegalnie) do jakiejś antifiarsko – murzyńskiej dziczy w USA, która demoluje miasta, a gdy wykazuję ci, że to tobie bliżej do nich (Antifa tez popiera lewo do aborcji), to w następnym komentarzu przenosisz zgrabnie porównanie do protestów feministek w Polsce i jeszcze mi sugerujesz jakieś fikołki.

Widzę, ze dyskusja z tobą w tym temacie jest pozbawiona sensu, dlatego też miłego dnia życzę i bez odbioru.

@stawo73

30.06.2020 14:48

@Boewulf, Lewusy pracują nad kompatybilnością naszej kultury z islamem.

@Ijon_Tichy

30.06.2020 13:57

@Boewulf, LGBT bardzo silnie zależy na seksualizacji dzieci. Mój brat gej ostatnio bronił tej pedofilskiej seksualizacji wg standardów WHO i musiałem napisać mu na na FB, że to tylko potwierdza pedofilskie zapędy w środowisku LGBT i powiedziałem, że ktokolwiek próbowałby moim kilkuletnim dzieciom podawać tego typu "seks edukację", to doszłoby do rękoczynów i sprałbym mordę każdemu, kto czegoś takiego by się na moim dziecku dopuścił.

Zostałem zwyzywany od homofobów xDDD nie tylko, zostałem określony jako tyran i szkodnik dla własnych dzieci, że to skandaliczne, że nie chcę ich seksedukować, że właśnie dlatego powinno się przymusowo edukować dzieci w szkolach wg standardów WHO, od najmłodszych lat i z pominięciem woli rodziców…

Oni mają obsesję na punkcie prania mózgu dzieci seksem. Dlatego m.jn. apeluję o to, by NIGDY nie cofać się choćby o krok w obliczu ich działalności i przenigdy nie dać się rozmiękczyć rzewnymi hasłami pełnymi obłudy i świadomego zakłamania, takimi jak: "chcemy tylko, by nas tolerowano", "miłość to miłość", "równość" itd.

W obliczu mojego sprzeciwu wobec seksualizacji przedszkolaków zwyzywano mnie od najgorszych i przez ideologów LGBT byłem zaatakowany masowo i z taką nienawiścią, że szkoda słów. Ci ludzie są strasznie ogłupieni i zaślepieni nienawistną ideologią.

@Boewulf

30.06.2020 14:28

@Ijon_Tichy, Oni są tylko mocni w gębie, więc nie masz się czym przejmować. Ze zboczeńcami nie dyskutować a za dobieranie się do dzieci napierdalać ile wlezie. Są przepisy, które penalizują udostępnianie nieletnim treści pornograficznych i należy je bezwzględnie wykorzystywać.

@lisq

30.06.2020 11:21

@Boewulf, sirius media ;d

@Boewulf

30.06.2020 11:31

@lisq, Zawsze możesz wymoderować jako "niezgodne z zasadami społeczności". Większość materiału to cytaty z tego, co ten (…) zamieścił na swoim fejsbuczku i w innych miejscach. Na samym końcu masz:

Źródła:

https://andrzejjaczewski.wordpress.com/2014/…ksiazki/

http://nie.com.pl/archiwum/przykazania-poscielne/

http://wyborcza.pl/1,87648,14939898,Spor_…html

Jedyny fragment, który jest opinią własną autora artykułu, to ostatni akapit brzmiący:

Właśnie ludzie o takich poglądach popierają prowadzenie w szkołach i przedszkolach deprawacyjnych zajęć tzw. edukacji seksualnej. A tych, którzy chcą chronić niewinność dzieci nazywają ciemnotą. Dlatego fundacja Pro-Prawo do Życia zebrała 265 tysięcy podpisów pod obywatelskim projektem ustawy „Stop pedofilii”, aby chronić dzieci przed deprawacją i ludźmi, którzy myślą w podobny sposób.

Nie kompromituj się.

@lisq

30.06.2020 11:47

@Boewulf,

wymoderować

ej to że nie jestem najbystrzejszy to fakt, ale nie rób ze mnie jakiegoś politpoprawnego szura ;d

żródła

klikałeś te linki? bo żaden z nich nie prowadzi do artykułu

ostatni akapit

a poprzednie akapity to znając te pluralne media wycinki z wypowiedzi gościa żeby "było na nasze" ;d

sorry, ale nie zamierzam robić śledztwa ile w "materiale" jest prawdy a ile manipulacji, widzę hasło "pro-prawo do życia" to obśmiewam bo to max na co zasługują

Podobnie możemy dyskutować o frondach i tiwitrwamach ;)

@Boewulf

30.06.2020 13:47

nie rób ze mnie jakiegoś politpoprawnego szura

@lisq, OK, ale to nie ja prezentuję tutaj podejście ideologiczne.

ale nie zamierzam robić śledztwa ile w "materiale" jest prawdy a ile manipulacji, widzę hasło "pro-prawo do życia" to obśmiewam bo to max na co zasługują

Cóż, czuję się powalony siłą argumentów. Linki są z 2019 roku, więc mogą być nieaktualne. Wystarczyła odrobina dobrej woli zamiast ideologicznej wścieklizny. Facebook tego typa:

2020.04.14:

Niemcy wymordowali Żydów biologicznie. Polacy zatarli pamięć po Żydach.

2019.11.19:

Donald Tusk jest najwybitniejszym Polakiem w historii. Jego drugi jednomyślny wybór na prezydenta Europy to była rzecz dla Polski bez precedensu i już na zawsze da mu miejsce w podręcznikach historii.

2019.11.04

Skwaszona reakcja ministra kultury na Nobla dla Olgi Tokarczuk przypomina mi reakcję władz PRL na Nobla, którego dostał Isaac Bashevis Singer w 1978 roku. Singer urodził się w Polsce, był związany z Polską i pisał o Polsce. No ale był Żydem, więc Polska się go wypiera.

Samo nagranie też tam jest – znajdź sobie.

@stawo73

30.06.2020 14:57

@lisq, Możesz podać przykłady jakichś szuriackich artykułów ze strony Fundacji PRO- Prawo do życia, której próbujesz odebrać wiarygodność poprzez porównanie jej do Frondy? Czy tez czynisz to dlatego, ze jesteś zwolennikiem lewa do aborcji?

@lisq

30.06.2020 15:10

@Boewulf,

Wystarczyła odrobina dobrej woli

jako rzekłem – nie poświęcam szurmediom więcej czasu aniżeli to konieczne. Jeśli temat podniesie mainstream to wtedy możemy rozmawiać.

@lisq

30.06.2020 15:13

@stawo73,

przykłady jakichś szuriackich artykułów ze strony Fundacji

nie, nie czytuję tego medium z uwagi na nawiązanie do proliferów – a tymi to wycierałbym podłogę.

ze jesteś zwolennikiem lewa do aborcji

w tym kontekście jestem raczej zwolennikiem "wolnoć Tomku w swoim domku" czego proliferzy z wiewiurą są zdecydowanym przeciwieństwem.

@stawo73

30.06.2020 15:17

@lisq, A zatem dokładnie potwierdzasz moje przypuszczenia – strony nie czytałeś, ale próbujesz odebrać jej wiarygodność, bo jest prolajferska, a ty jesteś zwolennikiem lewa do aborcji.

@lisq

30.06.2020 15:31

@stawo73, podobnie nie czytam Jasnej strony mocy, i powtarzam że nie prawo do aborcji tu jest problemem.

@stawo73

30.06.2020 15:39

@lisq, I znów to robisz – porównujesz normalną stronę do jakiejś szurii, tylko dlatego, że nienawidzisz prolajferów.

@lisq

30.06.2020 15:40

@stawo73, to kwestia ideologiczna, nienawidzę jak ktoś za mnie chce decydować co jest dla mnie lepsze.