Macierewicz: „Przyczyną katastrofy smoleńskiej był wybuch”.

Data: 31.07.2020 12:45

Autor: 2_M_A

msn.com

Antoni Macierewicz: „Sejm poznał prawdziwy przebieg największej tragedii jaka spadła na Polskę po 1945 r., w tym przekrój symulacji na bazie wnikliwych badań naukowych z ośrodków w Polsce, USA i innych państw NATO” Jednocześnie na Twitterze udostępnił link do filmu z symulacją ostatnich minut lotu Tu-154 w Smoleńsku: link

Jak podano w materiale na szczątkach samolotu znaleziono ślady trotylu, heksogenu i pentrytu. O tym, że w Tupolewie doszło do eksplozji, świadczą – z jednej strony charakter zniszczeń samolotu i rozrzucenie jego fragmentów, z drugiej – obrażenia ofiar. Do takich obrażeń ofiar nie mogło dojść tylko na skutek zderzenia samolotu z ziemią. Na wybuch wskazuje również charakter zniszczeń lewego skrzydła Tu-154M. Tuż po wybuchu na lewym skrzydle miało dojść do drugiej eksplozji w centropłacie samolotu, w pobliżu tzw. salonki generalskiej.

W materiale przygotowanym przez Antoniego Macierewicza i jego współpracowników pojawiły się też zarzuty pod adresem rosyjskich śledczych, którzy badali przyczyny katastrofy, że starali się ukryć dowody na wybuchy w Tupolewie.

#tupolew #smolensk #macierewicz #komisjasmolenska #wybuch #polska #usa #nato

@GBruno

31.07.2020 23:22

@2_M_A, To się wszystko kupy nie trzyma! Na tej katastrofie "skorzystało wielu"- PO, Rosja, UE… Wcześniej te "prezydent gdzieś poleci i wszystko się zmieni" a potem "żółwiki" i uśmieszki putina i tuska na miejscu katastrofy. W pierwszych godzinach po katastrofie znano już jej przyczyny. Potem te samobójstwa lub usiłowania zabójstwa wszystkich którzy mówili co innego niż chciał rzad a byli światkami tej "katastrofy". Do tego ruscy niszczący resztki samolotu i ta brzoza która np Michał Pater z "Autostopem na koniec świata" po prostu wyśmiał będąc tam na miejscu.

Pamiętacie "katastrofę" casy z najważniejszymi generałami polskiego wojska parę lat wcześniej? A Sikorskiego na Giblartarze? Dlaczego po dziś dzień angole nie odtajniają archiwów?

Ps Polecam Churchill zdrajca na Youtube wątek z katastrofa na Gibraltarze tam jest dodane kilka bardzo istotnych nowych wątków w tej sprawie (przynajmniej nowych dla mnie).

@Piotrecki80

31.07.2020 16:01

@2_M_A, Chyba już to oglądałem na Comedy Channel.

A tak serio to wystarczyło przestrzegać procedur.

@R20_swap

31.07.2020 13:54

@2_M_A, Już zaczyna się szczucie na Rosjan w rytm ohydnej polityki usraela z pisiorami

@2_M_A

31.07.2020 14:15

@R20_swap, Szczucie to sie nalezy na ta wywloke Slonce Peru, ktory zrobil cale nic, zeby Polacy sie dowiedzieli o przyczynie katastrofy, a na molo w Sopocie rozmawial z Putinem rzekomo o pogodzie. Nie zapominajmy o Ewie Kopacz, ktora przekopala ziemie na metr i czegokolwiek nie znalazla.

Ha TFU.

@R20_swap

31.07.2020 14:20

@2_M_A, POPiSiory to zbydlęcenie totalne

@nuubeczek

31.07.2020 15:53

@2_M_A, Hej pamiętam te przekopanie na metr całego gruntu.

Zwyczajnie kłamali, bo po jakimś czasie znajdowano szczątki ludzi, którzy tam zginęli…