„Klękam tylko przed królową i moją żoną”. Furia lewicy po słowach brytyjskiego polityka

Data: 19.06.2020 18:42

Autor: Starszyoborowy

niezalezna.pl

Minister spraw zagranicznych Wielkiej Brytanii Dominic Raab wywołał skandal, kiedy w jednym z wywiadów stwierdził, że klękanie – będące elementem obecnych „antyrasistowskich” protestów – zostało przez ich uczestników zaczerpnięte z "Gry o Tron". Stwierdził, że on sam nie ma zamiaru tego robić.

#wielkabrytania #lgtb #bekazlewactwa

@Bronsky

20.06.2020 09:16

, i dobrze. Nie będzie nikt mu gadał jak ma postępować a tym bardziej to czarni powinni klękać. Jakby nie niewolnictwo Itp to dalej by żyli w Afryce i skakali z drzewa na drzewo. A tak zeznali trochę cywilizacji

@Pajonk_STRACHU

19.06.2020 20:08

I bardzo dobrze chłop czyni. Ale cały czas mnie nurtuje to klękanie/pokłon.

*Bestia druga, czyli Fałszywy Prorok, na usługach pierwszej

1311 Potem ujrzałem inną Bestię, wychodzącą z ziemi: miała dwa rogi podobne do rogów Baranka, a mówiła jak Smok. 12 I całą władzę pierwszej Bestii przed nią wykonuje, i sprawia, że ziemia i jej mieszkańcy oddają pokłon pierwszej Bestii, której rana śmiertelna została uleczona. 13 I czyni wielkie znaki, tak iż nawet każe ogniowi zstępować z nieba na ziemię na oczach ludzi. 14 I zwodzi mieszkańców ziemi znakami, które jej dano uczynić przed Bestią, mówiąc mieszkańcom ziemi, by wykonali obraz Bestii, która otrzymała cios mieczem, a ożyła. 15 I dano jej, by duchem obdarzyła obraz Bestii, tak iż nawet przemówił obraz Bestii i by sprawił, że wszyscy zostaną zabici, którzy nie oddadzą pokłonu obrazowi Bestii. 16 * I sprawia, że wszyscy: mali i wielcy, bogaci i biedni, wolni i niewolnicy otrzymują znamię na prawą rękę lub na czoło 17 i że nikt nie może kupić ni sprzedać, kto nie ma znamienia – imienia Bestii lub liczby jej imienia. 18 Tu jest [potrzebna] mądrość. Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy: liczba to bowiem człowieka. A liczba jego: sześćset sześćdziesiąt sześć*.