@Ijon_Tichy

28.11.2019 14:19

@HowardLovecraft,

Bardzo mocny materiał. Streszczam słowa filmu (jeśli coś pomyliłem, to proszę o korektę, ale chyba jest ok).

Koleś na filmie pokazuje wyniki badań, które wskazują na to, że istnieje wyraźne powiązanie pomiędzy aktywnością pewnego genu a skłonnościami do silnych uczuć religijnych, fanatyzmu.

Następnie tłumaczy, że poprzez szczepienia będą mogli wpłynąć na aktywność tego genu eliminując, tłumiąc zachowania religijne.

Potem pokazuje dwa skany mózgów dwóch różnych ludzi, którzy przeczytali religijny tekst. osoba na górnym slajdzie jest silnie religijna i w jej mózgu uaktywnił się rejon mózgu, który odpowiada za odczucia głęboko religijne.

Osoba na dolnym slajdzie nie jest religijna i w jej mózgu uaktywniły się rejony mózgu odpowiedzialne za uczucie nieprzyjemności, obrzydzenia, wstrętu.

Stwierdza następnie, że wykonywanie szczepień umożliwi zmianę religijnych fanatyków w "normalnych ludzi" – czyli w ludzi reagujących obrzydzeniem na treści religijne, co będzie miało wg. niego ogromny wpływ np. na społeczeństwa na Bliskim Wschodzie.

Dodaje, że przeprowadzili już testy z wirusami przenoszonymi drogą oddechową, takie jak grypa i rinowirusy, gdyż uważają, iż "jest to zadowalający sposób, aby uzyskać wpływ na największą części populacji, bo większość ludzi zaraża się tymi wirusami. Jesteśmy przekonani, że będzie to bardzo skuteczne podejście".

Na koniec mówi, że nazwa projektu, to FUN VACS – jest to skrót od ponieważ chodzi o szczepienie na religijny fundamentalizm.


Ps. Chciałoby się zawołać takiego @kosmitologa i czekać co powie xD. Wg. niego takie treści są dla szurów, teorie spiskowe i czapeczka foliowa na głowę…

@HowardLovecraft

29.11.2019 10:24

@Ijon_Tichy, Dzięki, za przygotowanie tłumaczenia dla słabiej rozumiejących angielski. Bardzo dobra robota!

@drewniany

28.11.2019 12:44

@Macer

28.11.2019 12:22

@HowardLovecraft, kurwa czemu "dowody" w tak powaznych sprawach musza zawsze byc w formie gównofilmiku na jutubie.

@HowardLovecraft

28.11.2019 13:15

@Macer, Zastanów się przez chwilę. Koncerny farmaceutyczne idą ręka w rękę z globalistami. Gra toczy się o potężne pieniądze i władzę. Nawet jeśli już komuś uda się doprowadzić badania etapu do uzyskania wyników jest z miejsca oczerniany przez globalną machinę propagandową, a kariera w najlepszym razie rujnowana. Czasami zdarzają się też "wypadki lotnicze", "samobójstwa", lub "ataki serca".

@Macer

28.11.2019 13:46

@HowardLovecraft, ja nei mowie ze to fikcja. ale ciezko odroznic prawdziwe informacje od jakichs idiotyzmow alexa jonesa albo filmikow z zoltymi napisami

@hexer

28.11.2019 16:43

@Macer, https://www.metabunk.org/debunked-funvax-pentagon-briefing-on-removing-the-god-gene-hoax.t317/ tu też panowie są sceptyczni co do autentyczności nagrania.

Sama koncepcja jest ciekawa ale nawet jeśli takie rzeczy dzieją się gdzieś w laboratoriach to raczej szybko się o tym nie dowiemy ;)

@HowardLovecraft

29.11.2019 10:22

@hexer, Jeśli już się dzieją poza laboratoriami, to jak się o tym dowiemy? O ile w ogóle, to nagłówki będą formułowane w stylu:

"Skażona partia szczepionki doprowadziła do niepożądanych efektów ubocznych"

zamiast

"Testy wywoływania pożądanego efektu X metodą Y zakończone sukcesem. Rezultaty obiecujące. Kontynuować.".

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC1383764/