Data: 03.04.2019 15:46

Autor: NakurwiamSalto

Beka z kurwinowców którzy nie pamiętają jak Kurwin rozpierdalał każdy projekt polityczny pączkując w inne ugrupowanie, a teraz jego klakierzy mają zarzuty że Kukiz zabrał im elektorat, a teraz chce to zrobić Gwiazdowski xD SPISEG kurła.

#polityka

@mosiek

03.04.2019 16:43

@NakurwiamSalto, Korwin może ma mózg ale o jeden stopień za daleko posuwa się w tłumaczeniach. Może bo jest inteligentny ale w momencie w którym on jeszcze gada, to normalny polityk mówi "tak ma być, bo ja tak mówię i koniec". Dlatego Korwin przegrywa, zamiast na siłę ludzi zmuszać do swoich rozwiązań.

Robi się na fafarafę, zamiast sprytnie działać.

@Alojz

03.04.2019 16:13

@NakurwiamSalto, społeczeństwo chce być matkowane , państwo da 500+ , da podwyżkę, mieszkanie wybuduje itd

Od 50lat , na zachodzie rozwija się taki socjalny obywatel, którego tylko interesuje to jaka partia mu obieca przed wyborami.

Przykład matkowania państwowego

Prosty przykład z Niemiec. Moglbys być miliarderem i powiedzieć że chcesz uczyć dzieci w domu. Mógłbyś wynająć najlepszych nauczycieli jacy są, jakiś profesorów z uniwersytetu czy noblistów którzy by mieli uczyć twoje dzieci w domu.

Niestety , państwo niemieckie zabrania takiego czegoś.Jezeli byś mimo to nie puścił dzieci do szkoły to prędzej czy później państwo zabrało by ci dzieci .

@Macer

03.04.2019 16:25

@Alojz, powaznie? to nawet u nas wolno ksztalcic dzieci samodzielnie!

pewnie to pozostalosc po „denazyfikacji”

@NakurwiamSalto

03.04.2019 15:49

Dodając jeszcze od siebie, ja nie chcę głosować na (Kurwina) dlatego że populistycznie nawołuje do polexitu (Narodowców) którzy okazali się nieudacznikami niepotrafiącymi zagospodarować tysiące ludzi chodzących w marszu niepodległości, Brauna (katopojeba). Szurnia mnie już nie grzeje, ja chcę by mówiono o rzeczach istotnych.

A jak ktoś nie wie o co chodzi, to chodzi o to co zwykle, pieniądze. Gadajmy o hajsie. Kto na co komu i dlaczego. To rozwiąże wiele problemów.