WTF ? ? ? Szwedzki naukowiec behawioralny sugeruje jedzenie ludzi dla „ratowania planety”.

Data: 05.09.2019 16:04

Autor: ziemianin

prisonplanet.pl

#wtf #codziennaprasowka #informacje #wiadomosci #jedzenie #ludzie

Szwedzki naukowiec behawioralny sugeruje jedzenie ludzi dla „ratowania planety”.

Źródło: InfoWars

Występując w szwedzkiej telewizji, aby opowiedzieć o wydarzeniu poświęconym „jedzeniu przyszłości”, Magnus Söderlund zapowiedział, że poprowadzi seminaria na temat konieczności spożywania ludzkiego mięsa w celu powstrzymania zmian klimatu. Ekolodzy obwiniają przemysł mięsny i rolniczy za dużą część tego, co według nich jest ociepleniem klimatu.

Według Söderlunda, potencjalnym rozwiązaniem byłoby rozwiązanie typu Soylent Green [patrz film z Charltonem Hestonem] polegające na jedzeniu martwych ciał. Powiedział prowadzącej program, że jedną z największych przeszkód dla tej propozycji będzie tabu odnoszące się do zwłok oraz fakt, że wielu postrzega to jako bezczeszczenie ciał zmarłych. Söderlund przyznał również, że ludzie są „nieco konserwatywni” jeśli chodzi o jedzenie rzeczy, do których nie są przyzwyczajeni, takich jak zwłoki.

Dyskusja opatrzona była grafiką przedstawiającą ludzkie ręce na widelcach.

@HowardLovecraft

06.09.2019 08:25

@ziemianin, Dlaczego się dziwicie, że lucyferianizm przyciśnięty do muru próbuje na każdy możliwy sposób zdeprawować jak największą liczbę osób, w tym krótkim czasie władzy nad nieświadomymi, który jeszcze im pozostał?

Era ciemności dobiega końca. Światłość zwycięża.

@HowardLovecraft

06.09.2019 09:41

@UltraMarynek, Doceniam dowcip ;) Musisz jednak pamiętać, że nie ważne jest, czy my w to wierzymy, czy nie. Ważne jest, że "elity" trzymające świat za jaja w to wierzą – i co więcej – są aktywnymi i bardzo gorliwymi wyznawcami swojego kultu.

@UltraMarynek

06.09.2019 09:47

@HowardLovecraft, a że tak zapytam przewrotnie – jakie jest wiarygodne źródło tych rewelacji, że elity tego świata wyznają Szatana?

@HowardLovecraft

06.09.2019 10:44

@UltraMarynek, Przyglądaj się uważnie, co obecnie jest bardzo mocno promowane: kanibalizm, aborcje, niewolnictwo i handel ludźmi, pedofilia i jej normalizacja, wojna z wartościami chrześcijańskimi, promowanie satanizmu. Poszperaj, zbieraj poszlaki i faktycznie samodzielnie wyciągaj wnioski na podstawie zebranych informacji. Prawda jest taka, że ani ja ani nikt inny nie przekona Cię do niczego jeśli sam nie podejmiesz decyzji, by zrewidować swoje poglądy w obliczu zebranych informacji. Pamiętaj też, że ludzka ignorancja jest najpotężniejszą bronią jaka jest wykorzystywana przeciw nam samym.

Na początek polecam:

PDF – Bloodlines of Illuminati by: Fritz Springmeier, 1995 via https://www.cia.gov/library/

PDF – "BEHOLD A PALE HORSE" Milton William Cooper

To tylko skromny początek. "Królicza nora" jest bardzo głęboka.

@UltraMarynek

06.09.2019 10:53

@HowardLovecraft, Ło ło ło. Zwolnij. Jakiś jeden oszołom wspomniał o kanibalizmie i to jest promowanie? Na to nikt nie pójdzie chociażby ze względów kulturowych o zdrowornych nie wspominając. Niewolnictwo i handel ludźmi z tego co wiem jest zakazany i można gruby wyrok za to dostać. Wojna z wartościami chrześcijańskimi… Jakie to wartości i w czym są one lepsze od innych światopogladów np. od buddyzmu? No i gdzie to promowanie satanizmu? Jedyne promowanie jakie widzę to zwykłe heheszki z satanizmu.

@HowardLovecraft

06.09.2019 11:55

@UltraMarynek,

Jeden oszołom? Heh, ok. Nikt na to nie pójdzie ze względów kulturowych? A co, jeśli światopogląd podpowiada niektórym co innego ( ͡º ͜ʖ͡º)

https://www.newsweek.com/cannibalism-animal-kingdom-ultimate-taboo-humans-1455287

Niewolnictwo i handel ludźmi z tego co wiem jest zakazany i można gruby wyrok za to dostać.

A co, w sytuacji kiedy to po prostu "dobry" biznes, idealne narzędzie do szantaży, czarnorynkowego handlu organami?

https://www.foxnews.com/us/human-trafficking-in-america-among-worst-in-world-report

NXIVM – niewolnictwo sexualne

https://www.rollingstone.com/culture/culture-features/lauren-salzman-nxivm-sex-slave-keith-raniere-testimony-trial-836547/

What We Know So Far About Jeffrey Epstein's Sex Trafficking Case

https://www.townandcountrymag.com/society/money-and-power/a28352055/jeffrey-epstein-criminal-case-facts/

Over 1,000 People Named In Epstein-Related Court Documents

https://forward.com/fast-forward/430869/jeffrey-epstein-ghislaine-maxwell-court-documents/

Wojna z chrześcijaństwem:

https://www.theguardian.com/world/2019/may/02/persecution-driving-christians-out-of-middle-east-report

Satanizm to tylko heheszki?

https://apnews.com/1dfef6715487416eadfd08f36c7dbb4b

Satanizm to tylko ugładzona pod publiczkę odmiana starożytnych kultów Baala i Molocha. Te kulty istnieją do dziś i mają się nad wyraz dobrze (bohemian grove, skull & bones, 322, brotherhood of the snake, epstein temple, itd…)

Zapomnij o strachu i podświadomie zaprogramowanych uprzedzeniach. Podchodź z otwartym umysłem. Fakt, że droga do przebudzenia (przejrzenia na oczy), co faktycznie dzieje się na świecie nie jest dla każdego. Wybór, czy chcesz być do końca życia w uśpieniu należy tylko do Ciebie samego.

@MemeNinja

07.09.2019 03:36

@HowardLovecraft, Wiesz, w języku polskim istnieje słowo seks przez K, no ale skoro ono jest dla ciebie takie egzotyczne i amerynakske… Niewolnictwem, sutenerstwem i handlem organami zajmują się grupy przestępcze. Ehe, wojna z chrześcijanami. "south-east Asia, sub-Saharan Africa and in east Asia" Na chuj się tam pchają, tak samo jak w Europie za pogaństwo i herezję mogłeś być spalony. Uwaga, uwaga, przez kogo?

@HowardLovecraft

09.09.2019 08:34

@MemeNinja, Nie przejmuj się. Każdy dojrzewa do prawdy w sobie odpowiednim czasie. Temat najwyraźniej JESZCZE nie jest dla Ciebie. Do nadejścia tego momentu żyj dalej, bez strachu i szczęśliwie – obserwuj jednak uważnie wydarzenia. Wojna nie toczy się o jeden kraj, czy kontynent, lecz o cały świat – o każdego człowieka – Ciebie również.

@MemeNinja

09.09.2019 10:48

@HowardLovecraft, Ta fajnie, a może zamiast podejścia w stylu jestem płatkiem śniegu i mam rację, przestaniesz pociskać głupoty? Bo każdy Twój argument to kaleka.

@Macer

05.09.2019 23:48

@ziemianin, niech glodni zjedzą bezdomnych

@Orion

05.09.2019 16:27

@Anty_Anty

05.09.2019 23:08

@Orion, ta choroba to wymysł uprzywilejowanych białych nazistów co nie chcą się dostosować do XXI wieku, a jak ktoś sądzi że słońce jest gwiazdą to też nazista a jak nazista to i antysemita.

@Severh

06.09.2019 14:41

@Orion, korespondencyjnie w Afryce ;)

@Piotrecki80

05.09.2019 16:23

@ziemianin, Proponuję na początek zjeść tego głąba.