Tego się nie odzobaczy! Aktywistka prozwierzęca broni kurczaków na targu w Maroku

Data: 04.09.2019 20:53

Autor: ziemianin

swiatrolnika.info

#codziennaprasowka #informacje #wiadomosci #idioci #maroko #

Turystka z Wielkiej Brytanii wywołała awanturę na marokańskim targowisku widząc, że jeden z kupców trzyma w klatkach kurczaki. Nagranie z "miłośniczką zwierząt" w roli głównej trafiło do internetu.

Tego się nie odzobaczy! Aktywistka prozwierzęca broni kurczaków na targu w Maroku

"Kobieta wykrzykiwała, że sprzedawca nie ma mózgu, przeklinała i pokazywała obraźliwe gesty. Usiłując otworzyć klatkę, ugryzła jednego z handlarzy w rękę. Następnie opluła i próbowała zaatakować handlarza fizycznie. Doszło także do szamotaniny z jedną z obecnych na miejscu zdarzenia kobiet. Jak informuje na Twitterze Africa Fact Zone, internauci komentujący nagrania nazwali brytyjkę „kulturową terrorystką”. Wywiązała się także dyskusja na temat veganizmu i narzucania na siłę swojej ideologii. Wielu z użytkowników Twittera potępiło zachowanie "miłośniczki zwierząt", podkreślając, że zaatakowała człowieka, który pracował na utrzymanie siebie i prawdopodobnie swojej rodziny"

– relacjonuje wSensie.pl

A video of a British tourist harassing a chicken seller for keeping chickens in a cage, has sparked outrage in Morocco. pic.twitter.com/ApBcqIx0IQ

    A video of a British tourist harassing a chicken seller for keeping chickens in a cage, has sparked outrage in Morocco. pic.twitter.com/ApBcqIx0IQ

    — ernesto veles (@erveza) September 3, 2019

@HowardLovecraft

05.09.2019 08:11

@ziemianin, Eh.. żeby te wszystkie aktywistki z równą zawziętością broniły abortowanych, niechcianych, porzucanych i wykorzystywanych dzieci – żylibyśmy w lepszym świecie.

@drewniany

05.09.2019 11:03

@HowardLovecraft, Ale wiesz, do tego trzeba odpowiedzialności i ciężkiej pracy a nie darcia mordy i bicia ludzi.

@HowardLovecraft

06.09.2019 08:37

@drewniany, Wiem dobrze. Myślę, że gdyby na poważnie prześledzić źródła finansowania tych aktywistek, można by się sporo dowiedzieć o tym, czyje agendy realizują, chociaż dziś – w erze swobodnego przepływu informacji w Internecie – to i tak już żadna tajemnica ;)

@Monte

04.09.2019 23:10

@ziemianin, A ja właśnie jem sobie kurczaczka. Jeszcze trochę i wbije te 3k kalorii ( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■

@ZorD

05.09.2019 01:39

@Monte, Jak napisał kiedyś pewien mędrzec napotkany w internecie a ja przeczytałem tak też czynię.

"Zawsze kupuję tylko prawe skrzydełka by mieć pewność że ich więcej zginęło."