Data: 30.07.2019 01:51

Autor: Dom_Perignon

Do tej pory smiałem się z "popełnianych multikont" przez moderację. Do czasu aż mnie to spotkało. Dokładnie pół godziny po tym, jak stanąłem w obronie jednego mirka i wytknąłem niekonsekwencję moderacji, zobaczyłem taki oto komunikat.

Oczywiście bez możliwości wyjaśnienia sprawy. Przez te 3 i pół roku nie dostałem ani jednego bana, więc byłem ciekaw o co chodzi. Patrzę, perm. Za co do ciężkiej kurwy? Trollowanie, obrażanie użytkowników (że co? Ten, kto mnie zna to wie, że powstrzymywałem się od ad personam ). Ale najlepsze dopiero nadejdzie. Otóż dzisiaj dowiedziałem się, że posiadam 3 multikonta. Jakoś dziwnym przypadkiem wszystkie były martwe i nie wykazujące prawie żadnej aktywności.

Działanie moderacji tego serwisu przypomina mi metody NKVD,

#bekazlewactwa #moderacjaconnect #wykop

@PostironicznyPowerUser

03.08.2019 15:47

@Dom_Perignon, miałem podobnie kilka lat temu. generalnie jak im podpadniesz to już będą cię banować do końca świata i o jeden dzień dłużej dopóki nie zmienisz IP

@Macer

30.07.2019 14:02

@Dom_Perignon, no i bardzo dobrze, ze zaglosowales nogami i jestes teraz z nami. w internecie walka z adminami stron nie ma zadnego sensu, i tak nie jestes w stanie ich obalic. dlatego trzeba szybko reagowac masowym exodusem gdy dzieje sie cos podobnego jak na wykopie, zamiast narzekac.

@UpadlySzczurr

30.07.2019 12:03

@Dom_Perignon, weź nawet ja sobie u nich wyjaśniłem moje stare multikonta i mnie odbanowali z perm bana, po czym zbanowali mnie trollowanie najgorszy powód bana bo doklejają go wtedy gdy nic nie znajdą na użytkownika + dopisali multikonta za które byłem unbanowany XD.

Ja w sumie dalej siedzę na tych "niszowych" tagach co mnie interesują bo nie ma dla nich konkurencji ;/

@UpadlySzczurr

30.07.2019 12:07

@Dom_Perignon a tutaj masz swoją aktywność

https://www.lurker.pl/u/Dom_Perignon,

https://www.lurker.pl/u/Dom_Perignon/posty,

https://www.lurker.pl/u/Dom_Perignon/komentarze

Ale niedługo będzie v2. Co do poczekalni to szybko się z niej wychodzi parę postów to raczej maks.

@Ijon_Tichy

30.07.2019 05:06

@Dom_Perignon, Też się dowiedziałem, że jestem pełen nienawiści i mam martwe multikonto, gdy zacząłem przeciwstawiać się zgniłemu środowisku LGBTPedo, np. udowadniać, że homoseksualizm można człowiekowi wpoić. Nic nowego.

@ZorD

30.07.2019 05:23

@Ijon_Tichy, Nie chcą dopuścić nawet takiej myśli że można to leczyć.

@ZorD

30.07.2019 04:30

@Dom_Perignon,

Może i są niedociągnięcia ale do tego nie masz co się przyzwyczajać. Już na dniach wbija wersja V2 2 tyg bety i góra będzie zbierać sugestie i robić poprawki. Odsyłam do posta.

https://www.lurker.pl/p/pctYBget0

@Monte

30.07.2019 02:26

@Dom_Perignon, O hejka, pie#ol ten portal z plackami. Lurker jest dużo lepszy i ma mega potencjał, mówię Ci to 100% poważnie. Obecna wersja jwst lekko toporna ale ona się wkrótce zmieni.

Tu nikt nie będzie Cie dyskryminował za poglądy. Jak ktoś się z Tobą nie zgodzi to będą uwaga… Dyskusje, a nie screny wyrwane z kontekstu, robienie cieclejerka i plusowanie sie nawzajem jak to robiła neuropa + rajd i zgłoszenia profilu za każde przekleństwo i brak nsfw do kilku lat wstecz.

  • Wyszedl na jaw neuropejski discord w którym mogą sobie dyskutowac z mode + przypinania jakieś bekazpisu na główną z tagiem polotyka widocznym dla niezalogowanych.

Wykop staje się jakims wp czy innym onetem. Lurker is future.

@Dom_Perignon

30.07.2019 02:45

@Monte, Na wykop już nie wracam. Ale szkoda mi jest. Tym bardziej, że zasaidłem się na pewnych niszowych tagach i sobie dyskutowałem.

"Lurker jest dużo lepszy i ma mega potencjał, mówię Ci to 100% poważnie. Obecna wersja jwst lekko toporna ale ona się wkrótce zmieni."

Są niedociągnięcia. Chociażby takie, że nie widzę swojej aktywności.

"Wyszedl na jaw neuropejski discord"

Wiem, ale co im zrobią? Moderator wykopu da sam sobie bana? xD

@Thanos

30.07.2019 09:34

@Dom_Perignon, jeszcze w te wakacje wychodzi nowa wersja (przepisana calkowicie od zera; za 2-3 tygodnie), od tej pory portal bedzie dynamicznie rozwijany. teraz ma przestój, bo klepie kod od nowa.

@kosmitolog

30.07.2019 11:58

@Dom_Perignon, Co do aktywności to wchodzisz w swój profil i masz swoje posty oraz komentarze – żeby wejść w dany wątek z komentarza trzeba klikąć w datę dodania, wtedy Cię przeniesie :)

@eneduerikefake

30.07.2019 13:01

@Monte, @Dom_Perignon, a to widzieliście? Deykun banuje tych ,którzy zaleźli mu za skórę