@befree

03.08.2020 15:30

@drdpr, Czyli był polakiem bo Hitler miał korzenie żydowskie. Co do żydów, wszędzie stanowią mniejszość lecz obejmują ważne stanowiska, nic nowego.

Odnośnie mojego twierdzenia, że Palestyna powinna należeć do żydów, wzięło się to z jakiejś religijnej księgi gdzie Bóg dał żydom tereny Palestyny i ta miała do nich należeć, nie pamiętam niestety co to konkretnie za księga.

@drdpr

03.08.2020 16:28

@befree, To teraz zapytaj żydów czy uznają Hitlera za żyda. Nie mam nic do tego, że zajmują gdzieś ważne stanowiska, a do tego, że stanowili w UB jak i w NKWD większość stanowisk kierowniczych i wydawali rozkazy mordów na Polakach, często na tych, którzy z narażeniem życia bronili ich pobratymców przed nazistami.

Serio, jakiś wyimaginowany bożek im powiedział i tak ma być? Powiedział im też, że nieżydów (goji) należy traktować gorzej niż zwierzęta, pozwolisz im się tak traktować? I co najważniejsze, przyzwalasz na jawne ludobójstwo, bo żydzi mają coś, gdzieś w jakiejś księdze zapisane, już pomijając to, że Chazarowie ( https://pl.wikipedia.org/wiki/%C5%BBydzi_chazarscy ) a prawdziwymi potomkami żydów są Palestyńczycy. Tu troch o dokonaniach tego "wspaniałego" narodu https://forumemjot.wordpress.com/2019/03/20/chazarscy-zydzi-wymordowali-zydow-prawdziwych/

@befree

03.08.2020 16:46

@drdpr, Nie wiem czy uznają czy nie, jednak faktem jest, że miał korzenie żydowskie i w jakiejś części żydem był. Nie wiem dlaczego żydzi wydawali takie rozkazy, ale z tego co mi było wiadomo i polacy mordowali polaków. Dla przykładu, jakie grupki krążyły po wojnie i napadały na domy? To były grupy polskich bandytów, wiem bo babcia mi opowiadała po wojnie. Polacy też mają za uszami. Napadali na biednych ludzi tej samej narodowości i żerowali na nich, to jest w porządku?

przyzwalasz na jawne ludobójstwo

Nigdzie nie napisałem, że przyzwalam. To co napisałem to:

Druga sprawa jest taka, że Palestyna należy do Izraela więc nic dziwnego, że chcą ją do siebie przyłączyć.

Gdzie tu jest o przyzwalaniu na ludobójstwo? Nic takiego nie napisałem, nie wciskaj mi słów których nie powiedziałem. Po prostu w jakiejś księdze zostało zapisane, że Palestyna jest żydowska, i tyle, i według tego im się to należy więc o to walczą. Zresztą, jak mamy gadać o konfliktach to nie jedź na żydów tylko na USA bo akurat to oni robią najwięcej wojen. A temat jest ogólnie o marszu i o tym co polacy tam odwalili z hasłami, i z tym definitywnie coś trzeba byłoby zrobić, bo konfliktu z niemcami już nie mamy tylko jesteśmy z nimi w sojuszu gospodarczym jakim jest UE

@drdpr

03.08.2020 17:19

@befree, Nie wiesz, z tego samego powodu, dla którego, często fałszywie oskarżali Polaków w czasie rozbiorów o działalność powstańczą, zwykła żydowska chęć zagrabienia cudzej własności i ukrycie własnych zbrodni. No to prawda, że grupki partyzantów wydawały wyroki na komunistycznych zdrajców i katów Polaków, choć też część tych napadających na wioski to byli sługusy armii czerwonej poprzebierani za polskich partyzantów w celach propagandowych, aby zohydzić w oczach Polaków partyzantów. Jak widać po twojej babci z pozytywnym skutkiem.

No to teraz przeanalizujmy rozmowę.

Mój zarzut: " i prowadzących nieustanny holokaust od 72 lat na terenach Palestyny"

Twoja odpowiedź: " Druga sprawa jest taka, że Palestyna należy do Izraela więc nic dziwnego, że chcą ją do siebie przyłączyć"

Jeżeli odpowiedź na mój zarzut o mordach brzmi , bo Palestyna należy do Izraela i nie dziwi cię jej przyłączanie i w domyśle sposób w jaki jest przeprowadzana to ja już nie mam pytań.

Ale o niemieckich hasłach o …….. obozach śmierci to już pomilczymy, czy wtrącaniu się Niemiec w wewnętrzna sprawy Polski?

@befree

03.08.2020 17:37

@drdpr, Nie wiem z tego powodu, że nie interesuję się historią, wiem tylko tyle, że żydzi potrafią się zorganizować i pracować razem, a polacy napadali na innych polaków po wojnie. Nie sądzę, żeby sługusy armii czerwonej latami mieszkali we wsi, uczyli się polskiego i udawali polaków tylko po to by zohydzić w oczach Polaków partyzantów, przecież to niedorzeczne.

Jeżeli odpowiedź na mój zarzut o mordach brzmi , bo Palestyna należy do Izraela i nie dziwi cię jej przyłączanie i w domyśle sposób w jaki jest przeprowadzana to ja już nie mam pytań.

No to ja mam pytanie, wytłumacz mi to wszystko, pokaż genezę konfliktu, wyjaśnij mi dlaczego żydzi nie mają praw do Palestyny to chociaż coś z tej rozmowy wyniosę i nie będę powtarzał głupstw jeśli nie mam racji

Ale o niemieckich hasłach o …….. obozach śmierci to już pomilczymy, czy wtrącaniu się Niemiec w wewnętrzna sprawy Polski?

Myślę, że należy o tym rozmawiać. Obozy były niemieckie, niemcy powinni nam wypłacić reparację, i UE nie powinna się wtrącać w wewnętrzne sprawy Polski bo miała być wyłącznie sojuszem gospodarczym, tu się chyba zgadzamy. Tylko co, hasło "jeden pocisk, jeden niemiec" to ma być pstryczek w nos za te "polskie obozy śmierci" czy co? Co to wniesie dobrego do naszych relacji? Może jeszcze powrócimy do sporu o Łużyce z hasłem "jeden niemiec, jeden miecz"? To dziecinne. Jak długo jeszcze będziemy to wszystko rozpamiętywać? 10 lat? 100? 1000? Kiedy skończy się to płakanie jacy to my byliśmy pokrzywdzeni w czasie wojny? Trzeba po prostu wybierać dobrych polityków którzy rozwiążą sprawę z Niemcami, załatwią nam odszkodowania za wojnę, pokażą na cały świat, że obozy były niemieckie i podajmy niemcom dłoń bo oni już od dawna mają to gdzieś tylko my żyjemy od kilku pokoleń wojną. Oni się rozwijają a my nadal rozpamiętujemy.

@drdpr

03.08.2020 18:54

@befree, Jako sługusów miałem na myśli polskich zdrajców, na których podziemie wydawało wyroki. Niestety wielu po wojnie ulegało komunistycznej propagandzie i na zlecenie Moskwy mordowało rodaków zresztą wyborem było albo to, albo prześladowania. Na terenach przygranicznych ludność też była bardziej przemieszana niż teraz i znajomość języka sąsiada bywała biegła.

Tu co do organizacji i współpracy żydów https://tajemnice.robertbrzoza.pl/zydzi-chazarscy/zydowska-obluda-i-klamstwo-wobec-polakow/

Trochę o konflikcie, pamiętaj, że na początku żydzi byli nielegalnymi imigrantami na terenach Palestyny https://pl.wikipedia.org/wiki/Konflikt_izraelsko-arabski

Powyżej wkleiłem ci grafikę jak w poszczególnych latach żydzi przejmowali tereny nie wahając się wysiedlać i mordować ludność cywilną.

Niemcy mają to gdzieś, to dlaczego tak usilnie próbują przypisać winę Polakom, a wybielają morderców?

@befree

01.08.2020 19:31

@drdpr, I bardzo dobrze, wstyd, że żydzi muszą nam to pisać, sami jako polacy powinniśmy rozwiązać ten problem

@drdpr

02.08.2020 10:13

@befree, W pełni się zgadzam, powinniśmy rozwiązać ten problem i wyrzucić tych żydów z Polski bez możliwości prawa powrotu.

@befree

02.08.2020 18:01

@drdpr, Tak, to oni są przeszkodą, nie polacy XD

@drdpr

02.08.2020 18:09

@befree, Może jeszcze cyganie będą nam mówić jakie święta mamy w Polsce obchodzić, jak się nie podoba to granice otwarte. I nikt im nie każe na siłę tych świąt obchodzić.

@befree

02.08.2020 18:34

@drdpr, A dlaczego nie cyganie? I nikt nie dyktuje nam jakie święta mamy obchodzić tylko w jaki sposób mogą przebiegać, na pewno nie z hasłami "jeden pocisk, jeden niemiec", przecież o tym jest ten artykuł. Można upamiętniać różne rocznice ale niektórych to chyba ponosi i się zachowują jakby nadal była wojna. Fajnie, że żydzi wystosowali pisemko tylko trochę wstyd, że sami jako polacy nie potrafimy takich rzeczy ogarnąć

@drdpr

02.08.2020 18:52

@befree, Przeczytałeś artykuł, czy tylko list? Nie obchodzi mnie zdanie hipokrytów, którzy mordowali Polaków w ubeckich katowniach i prowadzących nieustanny holokaust od 72 lat na terenach Palestyny.

Jak się nie chce czytać, to hasło nawiązuje do tego plakatu z czasów powstania.

@befree

02.08.2020 19:38

@drdpr, A kiedy było powstanie, rok, dwa lata temu, czy w czasie konfliktu z niemcami? Druga sprawa jest taka, że Palestyna należy do Izraela więc nic dziwnego, że chcą ją do siebie przyłączyć. A co do ubeckich katowni, kto założył ub? Nie polak?

@radudzik

02.08.2020 20:01

@befree,

kto założył ub? Nie polak?

Nie. Skoro wchodzimy na taki poziom uproszczenia (de facto nie było czegoś takiego jak Urząd Bezpieczeństwa, to potoczna nazwa) to za założenie odpowiedzialny jest Stalin.

1 stycznia 1945 roku Józef Stalin przekształcił lubelski komitet PKWN w Rząd Tymczasowy Rzeczypospolitej Polskiej, a Resort Bezpieczeństwa Publicznego w Ministerstwo Bezpieczeństwa Publicznego (MBP).

@befree

02.08.2020 20:09

@radudzik, Wpisuję w Google "UB", wyskakuje mi: "Szef: Stanisław Radkiewicz". Kim był Stanisław Radkiewicz? "polski generał dywizji bezpieczeństwa publicznego". Czyli Polak. A poza tym dalej nie rozumiem co @drdpr miał do żydów i czemu kojarzy ich z UB

@radudzik

02.08.2020 20:26

@befree, Mógłbym dyskutować, ale mi się nie chce, tym bardziej, że widzę, że korzystamy z tej samej strony.

@drdpr

Co do kwestii żydowskiej z UB to polecam się zapoznać z:

http://wmfp.pl/forum/download/file.php?id=48588

W świetle zaprezentowanych danych statystycznych teza o dużym udziale Żydów i osób pochodzenia żydowskiego w kierownictwie UB sformułowana została na podstawie prawdziwych przesłanek i jako taka odzwierciedla fakt historyczny. Wyniki badań nie przynoszą jednak odpowiedzi na pytanie: w jakim stopniu liczby mogą stanowić argument w toczącej się już od wielu lat silnie emocjonalnej dyskusji?

I na koniec cytat z "Aneksu" T.Torańskiej, którą raczej trudno podejrzewać o żydożerstwo

@drdpr

03.08.2020 14:25

@befree, Założycielem był Stalin, Radkiewicz został szefem w nagrodę za swoje zbrodnie czynione na Polakach. Nazwać tego komunistycznego zdrajcę Polakiem to tak jak nazwać Hitlera żydem. Ten antypolski, ruski agent był aresztowany w 1928 za antypolską działalność i spędził w więzieni 4,5 roku. Tu masz trochę więcej na temat tego "Polaka". Rodowe nazwisko żony też ciekawe. Zresztą był tylko figurantem, prawdziwą władzę sprawował Roman Romkowski (Natan Grinszpan-Kikiel), ciekawe polskie nazwisko. https://zolnierzeniezlomni.com.pl/bestie/slug,stanislaw-radkiewicz,page,1,language_code,en.html

Co do żydów w UB to stanowili 50% kadry kierowniczej, gdy stanowili w Polsce jedynie 1% społeczeństwa https://historia.uwazamrze.pl/artykul/858228/zydzi-w-bezpiece

Palestyna należy do Izraela? Takiego gwałtu na historii i geografii zarazem to dawno nie widziałem. Jak na ironię to właśnie Palestyńczycy są prawdziwymi potomkami dawnych żydów, a współcześni syjoniści Chazarów