@aborygo

28.04.2019 13:59

Człowiek – brudnopis.

@LadacznicoOdporny

28.04.2019 02:33

@Orion,

Dwa dni tego szukałem :D

Mogę iść wreszcie spać.

Dobranoc, obudźcie mnie jak już będę magistrem :)

https://streamable.com/stkx2

@Gruby

28.04.2019 01:10

@Orion, Nie jest tak, że satanista będzie miał rację albo chrześcijanin ze względu na swoje wierzenia. Racja i zdroworozsądkowe myślenie może pojawić się obok albo w raz z jakimś przekonaniem okołoreligijnym, które już samo w sobie nie podlega obiektywnej ocenie. Także można się Różalem zgadzać, gdy mówi o jednym, a nie zgadzać gdy mówi o drugim. Ludzie z własnymi poglądami nie muszą chować się za kartonem z napisem wege, prawica, DEMO KRACJA, tuskfunclub, JPII czy jakimkoliwek.

@Ijon_Tichy

27.04.2019 05:41

@Orion, https://sport.dziennik.pl/boks/artykuly/404576,marcin-rozalski-jestem-satanista-nie-pochwalam-kosciola-i-biblii.html

Racja.

@WodzNaczelny

26.04.2019 23:18

@Orion, Jak mnie wpierdziela Rola i jego hipokryzja.

Niby wartości chrześcijańskie spoko fhui, ale Różal spoko.

Różal to zadeklarowany satanista.

Małpia morda wpuściła do swego studio faceta który sra na wartości, których ponoć Rola wielce broni i jeszcze się z nim ściskał i przyklaskiwał każdemu jego słowu.

Gratuluję kurwa.

@furgonschnitzel

27.04.2019 10:00

@WodzNaczelny, Dziś liczy się głośne krzyczenie, kontrowersja i coś, co przyciągnie widza. Programy publicystyczne mają wzbudzać emocje, nie przekazywać wartości/wiedzę tylko podsycać te, które widz już posiada. Mówić mu to, co już wie, karmić ego poprzez "myślimy tak jak ty, subskrybuj".

Rozwój wymaga poddawania w wątpliwość pewnej wiedzy, którą już posiadamy aby mogła się ugruntować/rozwinąć/ewoluować. Niestety to wymaga często zasugerowania komuś "myślisz źle" a tego ludzie nie lubią, to burzy ich strefę komfortu. Niestety widać to po mediach, które starają się tego nie robić i przekazywać jakieś wartości – są niszowe i niezbyt poważane.

@mosiek

26.04.2019 12:39

@Orion, Różal prezentuje to, czego brakuje wielu ludziom – normalne myślenie. Wszyscy są zaaferowani jakimiś zajebiście skomplikowanymi rozwiązaniami prostych problemów, a ludzie tacy jak Różal czy ja z gruntu odrzucają wszelkie skomplikowane rozwiązania jako po prostu spierdolone. Nie trzeba jakichś dziwnych wyuzdanych teorii do wielu rzeczy, tylko proste za, przeciw i podjęcie decyzji. Nie ma co pierdolić bez sensu nad jedną rzeczą w nieskończoność, tylko brzytwą Ockhama podejmuje się decyzje i chuj, pozamiatane, decyzja jest podjęta i do niej się stosujemy. Lewactwo lubuje się w komplikowaniu prostych spraw. Za takie rzeczy powinno być karanie obcięciem języka albo rąk. Jeżeli jest jeden argument ciężkiej wagi przeciwko czemuś to się tego po prostu nie robi. Nie ma potrzeby długo i mądrze rozważać wszystkich opcji i elementów.

@kosmitolog

26.04.2019 13:42

@mosiek, Obawiam się, że jedyne co cię łączy z Różalem to post, pod którym to napisałeś. Poza tym dochodzi czternasta, czemu nie w robocie? (✌ ゚ ∀ ゚)☞

@WodzNaczelny

26.04.2019 23:16

@mosiek, Różal jest satanistą zadeklarowanym, promuje czyste barbarzyństwo i chłopskorozumizm.

@mosiek

27.04.2019 10:05

@WodzNaczelny, pewnie dlatego jest równym gościem z myśleniem na poziomie. Jak ktoś ma problem z sięganiem do idei czy ponad nie, to Różal takiego niszczy w ćwierć nanosekundy.

@WodzNaczelny

27.04.2019 13:42

@mosiek, nie, nie jest "równym gościem", jest typowym sebą spod monopolowego co drzeć japsko tylko potrafi.

Podaj proszę przykład jego sensownej argumentacji.

@mosiek

27.04.2019 18:56

@WodzNaczelny, ok, pierwszy z brzegu przykład: dziennikarz przyjebał się o religie wyznawane przez dwóch walczących, w tym Różala, zadał proste pytanie ale wiadomo z jakim zamysłem, jasno podkreślając że spodziewa się walki "dobra ze złem", Różal zjechał go od góry do dołu za prowokację we właściwym sobie stylu. To jest właśnie to łopatologiczne myślenie którego brakuje ludziom obecnie.

@WodzNaczelny

29.04.2019 16:37

@mosiek, nie "zjechał" go, tylko dostał kociokwiku, gdyż wielce mu się nie podobało że dziennikarz wie iż jest satanistą.

To nie dobre myślenie, tylko typowa januszerka, gdzie sam jesteś sobie winien, ale masz ból dupy że ktoś mówi prawdę o tym co zrobiłeś.

@mosiek

29.04.2019 16:46

@WodzNaczelny, nie zrozumiesz, bo twoje myślenie dawno przybrało formy zbyt skomplikowane, żeby rozwiązywać proste problemy w prosty sposób. Januszerką jest myślenie typu "dobierzemy kandydata do pracy na czuja a nie po kompetencjach", które zwykle jest nieświadome, a rozpierdala 95% rynku pracy w Polsce. Natomiast januszerką nie jest myślenie "potrzebny nam kompetentny kandydat". Zrozum różnicę. Co innego jest myśleć i badać czyjeś kompetencje, a co innego brać na czuja, bo ktoś nie jest stabilny emocjonalnie i dlatego go weźmiemy bo będzie napędzał setki poronionych pomysłów ale w żadnym wypadku nie zrobimy tego co mamy zrobić a klient i tak zapłaci za nasze usługi. To jest właśnie spierdolone myślenie, a dojrzysz takie jak zaczniesz widzieć co odpierdalają janusze zamiast po prostu kurwa wziąć się za robotę.