Dokument "Nocna zmiana"

Data: 05.09.2019 06:17

Autor: UltraMarynek

m.youtube.com

Dokument nie wszystkim znany, a powinien każdy Polak go znać. Warto sobie spojrzeć jakie twarze tam są, a jakie widzimy teraz. Jest cały przekrój – od SLD po PIS.

Warto przysłuchać się szczególnie rozmowom między ówczesnymi i jednocześnie obecnymi politykami, a już wyjątkowo rozmowie Wałęsy z Macierewiczem. Każdy ma tu haki na każdego.

Tak w kontekście zbliżających się wyborów.

#polityka #wybory

@Cpp17

05.09.2019 15:29

@UltraMarynek, rozmowa Wałęsy z Macierewiczem to świadectwo strachu Bolka przed opublikowaniem listy agentów SB. Na tej liście nie było nikogo z Porozumienia Centrum, czyli ówczesnego PiSu. Trzeba oglądać i równocześnie rozumieć, co się ogląda. ;)

@Monte

05.09.2019 12:22

@UltraMarynek, Wybory to fikcja, mają dać złudzenie zmiany, a prawdziwie antyrządowe czy antykomunistyczne partie mogą być łatwo przejęte, PiS obecie zainwestował dziesiatki milionów w system Pegasus od ich najlepszych sojuszników – Izraela, system do totalnej inwigilacji ludzi. Ciekawe po co im to…

Ale niestety eks komuniści nie są tylko w partiach rządzących, są również na uniwersytetach i indoktrynują dzieci, ba nawet w kosciele ich porozstawiali – funfact pedofile z filmu Siekielskiego to byli UBecy

@Cpp17

05.09.2019 15:32

@Monte, z uniwersytami to święta prawda, komuchów tam poupychali na pęczki.

Co do inwigilacji, jest to cena jaką płacimy za bezpieczeństwo, niestety. Na całym świecie wygląda to podobnie, przy czym nie sądzę, żeby nasz rząd dysponował Pegazusem.