Trzech mężczyzn z LGBT pobili księdza, koscielnego i zakrystiankę, chcieli odprawić sobie ślub.

Data: 29.07.2019 12:43

Autor: Monte

m.telewizjarepublika.pl

Prałat Szczecińskiej Bazyliki Św. Jana Chrzciciela został pobity przez trzech napastników, ranili księdza i uderzyli kościelnego. Mężczyźni chcieli dokonać świętokradztwa, mieli odprawić mszę świętą i udzielić sobie ślubu, rozmawiali między sobą czy mają przy sobie obrączki.

#lgbt #lgbtp #katolicyzm #bekazlewactwa

@Kamien23

29.07.2019 19:35

@Monte, SO TOLERANT!

@Beowulf

29.07.2019 19:26

@kosmitolog

29.07.2019 16:17

@Monte, Przecież mogli zwyczajnie przyprowadzić dziewczyny i sobie wziąć, nie trzeba nikogo bić :)

@Anty_Anty

29.07.2019 18:08

@kosmitolog, Nie, nie mogli :P

Wszystkie ruchy lewicowe nawiązują do rewolucji francuskiej wiec dziedziczą i praktykują walkę z kościołem katolickim ponieważ widzą w nim zagrożenie związane z konserwatyzmem.

Po II wś komuniści wiedząc jakim zagrożeniem jest kościół mocno infiltrowali tą instytucję w Polsce, księży zastraszano, przekupywano, szantażowano, do seminarium wstawiano komunistów aby od wewnątrz rozsadzić wszystko rozsadzić.

Z historii wiemy że kościół przeciwstawiał się dyktatorom, np. pośrednio przyczynił się do upadku Filipa Pięknego a co za tym idzie nieświadomi sam sobie pętle założył na szyje.

Kolaborował z Hitlerem i Mussolinim ale za plecami rozgrywał własna politykę, w obliczu upadku poparł z franko ale drogi kościoła z frankizmem się rozeszły.

Oczywiście było duchowieństwo które było żądne władzy, byli ignoranci i zboczeńcy ale tylko dlatego że trafiło się X debili należy zakopać instytucje która tyle wniosła w rozwój naszej cywilizacji? Instytucji która przez wieki miała pozytywny wpływ na Polskę?

W chwilach zagrożenia gdy wielu uciekało to polskie duchowieństwo czuło się w obowiązku pozostać z swoim ludem i zostawali, i byli mordowani.

Sam nie jestem katolikiem, nie chodzę do kościoła ale mam wielki szacunek do tej instytucji.

@Monte

29.07.2019 12:46

To dziwne jak LGBT idzie we wszelki satanizm i atakowanie katolików i KK. Nawet ta ideologia LGBT ma na wykopie specjalny tag #szatanomodlitwa

@Monte

29.07.2019 12:48

A tu nadzy edukatorzy seksualni z dziećmi z porownaniem ze starym obrazem.