Widziałem film Latkowskiego, moja ocena.

Data: 21.05.2020 17:13

Autor: Gwiazda_Poranna

Miała być rewolucja, miały posypać się oskarżenia i sprawy dla celebrytów. W końcu film demaskujący pedofilskie zapędy znanych ludzi.

A co się stało?

Cały film oparty o historie jednego klubu i zamiłowania jednego pana z tego klubu do nastolatek. Sprawa koncentruje się na przypadku czternastoletniej dziewczyny. Tutaj pojawiają się pierwsze pytania, co nastolatki robiły w takim klubie, i przecież 14 lat to wiek przyzwolenia w niektórych krajach, nawet w europie. Pociąg do nastolatek Hebefilia, i jak obrzydza taka postawa, to jest takiej osobie bardzo daleko do pedofila gwałcącego kilkuletnie dziecko.

Sprawa nastolatki jest bardzo smutna i tragicznie się zakończyła, to prawda. Jednak ten dokument niczego nie wnosi nowego. O całości było bardzo głośno parę lat temu.

W filmie nie pokazano żadnej sensacji, nie nagrano ani nie udowodniono że ktokolwiek sławny jeździł bzykać nastolatki do tego klubu, nie przedstawiono żadnych nowych dowodów ani nie pokazano niczego ciekawego.

Film ten miał być odpowiedzią na filmy Sekielskich, które w piękny sposób udowadniają że pedofilia wśród księży jest dobrze znana, i o ile nie każdy jest pedofilem, to większość wie o tym doskonale i nic nie robi. W ich dokumentach pojawiają się nawet nagrania kapłanów którzy nieświadomi kamery przyznają się do gwałtów i wykorzystania dzieci. U Latkowskiego nic takiego nie ma miejsca.

Podsumowując:

Spodziewałem się czegoś więcej, a dostałem odgrzewanego kotleta. Nagłaśnia sprawę nastolatek w klubach które dają dupy starszym bogatym panom. Każdy kto ma już trochę lat wie, że takich klubów w Polsce można znaleźć wiele. Wymalowana gimnazjalistka zrobiona na 30 lat, to częsty widok nocą w dużym mieście.

#film #pedofilia #jp2gmd #recenzja

@Kamien23

21.05.2020 19:20

@Gwiazda_Poranna, "i przecież 14 lat to wiek przyzwolenia w niektórych krajach,"

A u was murzynów biją… (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)

@Gwiazda_Poranna

21.05.2020 19:25

@Kamien23, No tak, u nas wiek przyzwolenia to 15 lat. Przypomnę ci może, albo nawet uswiadomię, że pociąg nastolatek nie jest równoznaczny z pedofilią.

Proceder ten jest także obrzydliwy, tyle że często dziewczyny przed 18 rokiem życia wymykają sie z domów i chodzą na imprezy ze starszymi facetami. Jest to obrzydliwe ze strony facetów, że wykorzystują naiwność takich dziewczynek, no ale daleko temu do pedofilii gdzie dorosły człowiek odbywa stosunek z dzieckiem które nawet jeszcze pisać nie potrafi.

@Kamien23

21.05.2020 19:30

@Gwiazda_Poranna, wystarczyło, żeby powstał film pokazujący naganne zachowanie kogoś innego niż księża i od razu zaczeły się intelektualne fikołki i obrona. Co ciekawe najgłośniejsza ze strony tych, których pedofilia w w filmie Sekielskiego tak bardzo brzydziła…

@Gwiazda_Poranna

21.05.2020 19:35

@Kamien23,

wystarczyło, żeby powstał film pokazujący naganne zachowanie kogoś innego niż księża i od razu zaczeły się intelektualne fikołki i obrona.

Kogo bronię? Nikogo. Napisałem jasno że spodziewałem się jakichś dowodów, jakichś nagrań, czegokolwiek. A on bazuje się na sprawie gościa, który lubił nastolatki, i je szantażował, ale o tym wszyscy wiedzieli i nawet gość trafił do sądu za to. To że prokuratura olała sprawę, i dalej olewa to już inna sprawa. Ale sprawa jest stara.

Co ciekawe najgłośniejsza ze strony tych, których pedofilia w w filmie Sekielskiego tak bardzo brzydziła…

Czyli to że pisze że seks z nastolatką poniżej 15 roku życia jest obrzydliwy, to tego nie napisałem?

Oj prawaczku prawaczku. Już zaczyna się manipulowanie.

Przykre to. No ale co macie zrobić w takiej sytuacji. Tak wyczekiwany wasz film, a wyszło gówno. Nikt przez ten film nie zostanie nawet przesłuchany, bo nic tam nie ma, zero nowych dowodów.

@Kamien23

21.05.2020 19:47

@Gwiazda_Poranna,

"Czyli to że pisze że seks z nastolatką poniżej 15 roku życia jest obrzydliwy, to tego nie napisałem?"

Napisałeś. Tyle, że wcześniej napisałeś:

"No tak, u nas wiek przyzwolenia to 15 lat. Przypomnę ci może, albo nawet uswiadomię, że pociąg nastolatek nie jest równoznaczny z pedofilią. "

Skoro tak cię to brzydzi, to po co semantycznie wybielasz proceder?

Trochę tak jakbyś komuś dał w zęby, ale się zasłaniał, tym że kiedyś powiedziałeś, że brzydzisz się przemocą :)

I troszkę się kompromitujesz, bo ja popieram zarówno filmy Sekielskich, jaki i Latkowskiego. Każda pedofilia jest godna pogardy, także ta wsród księży. I ja po premierze nie mów nikomu, nie próbowałem wybielać kleru na zasadzie "niektorzy chłopcy lubią to robić ze starszymi księżmi" itp

Każda kościelna pedofilska menda powinna być zaorana w pierdlu, podobnie jak każdy celebryta, który to robił

Over

@Gwiazda_Poranna

21.05.2020 19:53

@Kamien23,

**

Skoro tak cię to brzydzi, to po co semantycznie wybielasz proceder?

Bo to nie to samo, chłopie dokształć się zamiast pierdolić brednie. Specjalnie dla ciebie wklejam co o tym mówi encyklopedia:

pedofilia [gr. país, paidós ‘dziecko’, philéō ‘lubię’], med. jedna z częściej spotykanych parafilii; dewiacja seksualna charakteryzująca się osiąganiem podniecenia i satysfakcji w kontaktach z nieletnimi; wg Międzynar. Klasyfikacji Chorób i Problemów Zdrowotnych — utrwalona lub dominująca skłonność do aktywności seksualnej z dzieckiem lub dziećmi w wieku przed dojrzewaniem, gdy sprawca ma co najmniej 16 lat i jest co najmniej 5 lat starszy; płeć dziecka nie ma znaczenia, może być pedofilia hetero-, homo- lub biseksaulna; pedofilia częściej występuje u mężczyzn; może mieć charakter pierwotny lub wtórny.

Hebefilia (z gr. Ἥβη Hḗbē, łac. Hebe – młodość i φιλία – miłość) – parafilia polegająca na seksualnych preferencjach dorosłych do kontaktów z osobami we wczesnym okresie dojrzewania (11-14 lat)[1], w przeciwieństwie do efebofilii (preferencja osób w późnym okresie dojrzewania, w wieku około 15-19 lat) i pedofilii (preferencja osób przed okresem dojrzewania). Słowo hebefilia zarezerwowane jest wyłącznie do określania przypadku, kiedy popęd seksualny do osób w okresie dojrzewania jest silniejszy niż do osób dojrzałych.

Różnica jest taka, że pedofilia toskłonność do aktywności seksualnej z dzieckiem lub dziećmi w wieku przed dojrzewaniem,

Już rozumiesz, czy dalej twój niedorozwinięty rozumek wie lepiej od specjalistów i encyklopedii?

Jestem za ściganiem ludzi którzy uprawiają sex z nieletnimi, ale trzeba przynajmniej znać podstawową terminologię, zamiast pierdolić głupoty.

@Kamien23

21.05.2020 20:03

@Gwiazda_Poranna, jak to jest nie czytać tego co się wkleja? POkaże ci najciekawsze fragmenty warte twojej uwagi:

pedofilia [gr. país, paidós ‘dziecko’, philéō ‘lubię’], med. jedna z częściej spotykanych parafilii; dewiacja seksualna charakteryzująca się osiąganiem podniecenia i satysfakcji w kontaktach z NIELETNIMI; (…) gdy sprawca ma co najmniej 16 lat i jest co najmniej 5 lat starszy; (…)

Dodam jeszcze od siebie:

**Nieletni – w rozumieniu prawa karnego osoba, która w momencie popełnienia czynu zabronionego nie ukończyła 17. roku życia. **

Więc zaorałeś się własnymi 'faktami' (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)

@nme

21.05.2020 20:03

Każda kościelna pedofilska menda powinna być zaorana w pierdlu, podobnie jak każdy celebryta, który to robił

@Kamien23, Właśnie w takich sytuacjach jak ta widać dokładnie komu zależy na zwalczaniu pedofilii i wykorzystywania nieletnich, a komu po prostu na dowaleniu Kościołowi. Jakimś trafem znacznie łatwiej zobaczyć u kogoś popierającego Kościół komentarz "niech walczą z pedofilią gdziekolwiek by nie występowała" niż u tęczowego aktywisty.

@Kamien23

21.05.2020 20:05

@nme, u tęczowych to jest spoko. "Trzeba szanować ich kulturę, wytykanie wieku to homofobia, księża też to robią… bla bla bla"

@Gwiazda_Poranna

21.05.2020 20:10

@Kamien23, Aha. Czyli definicja która podaje że ofiara musi być przed okresem dojrzewania to za mało? Nie no, super. Wklejasz fragment który dotyczy osób nieletnich.

Doucz się.

Niestety. Widzę że tacy jak ty, zamiast próbować walczyć z pedofilią, wolicie narobić dymu gdy jest mowa o prawdziwym problemie i odciągać uwagę od pedofilii.

Przykre to. Ale czego się spodziewać po prawactwu.

@Anty_Anty

21.05.2020 17:17

@GNUHurd

21.05.2020 18:23

@Anty_Anty, Serio liczyliscie na cos wiecej niz tylko

kwii nie tylko księża gwałcą kwii

?

Przecież to było wiadome