Data: 10.03.2019 12:50

Autor: Jiren

Francja – stolica mody, kuchni i kultury^^

Osobiście sam byłem zwiedzić Londyn, Paryż, Barcelonę i powiem tak, Polska prezentuje kulturę znacznie wyższą od tego postępowego zachodu. W Warszawie mógłbyś pewnie zrobić kanapki na chodniku i się nie zatruć. Brud, smród, tony śmieci zalewają Europę zachodnią od kilku dekad i to nie tylko skutek imigracji. Oni są po prostu brudasami. Wystarczy w sobotę przejść się po angielskim miasteczku, będą tłumy pijanych angoli, rzygających po ścianach i oddających mocz pod siebie, nie mówiąc już o rzucaniu wszędzie śmieci.

Cieszmy się, bo czystością dorównujemy Skandynawii, jest wiele do zrobienia w kwestii ekologii, ale przynajmniej nie żyjemy w chlewie obsranym gównem angola.

@Macer

10.03.2019 14:35

@Jiren, popieram. dlatego po studiach mam plan wyjechac do Emiratow, tam jest mniej dziczy XD

@Beowulf

10.03.2019 14:28

@Jiren, Byłem, widziałem, potwierdzam. Syf i malaria. A już szczytem wszystkiego są południowe Włochy. Mają tam te wielkie parkingi przy autostradach z takimi wysokimi budynkami mieszczącymi restauracje, sklepy itp. Parkingi są dwustronne, przy jednej i drugiej nitce autostrady, do tego dwa budynki i łącznik pomiędzy nimi. Łącznikiem można przejść z budynku do budynku nad autostradą. Nie wiem jak to zrobili, ale ogromny parking był po prostu zajebany śmieciami po kolana. Tak samo ten łącznik. To są po prostu syfiarze afrykańscy jakimś cudem osiedleni w Europie.

Ale nie ma co narzekać, bo idziemy w tę stronę. Kilka lat temu panowie od śmieci mogli wejść na posesję, zabrać kubeł stojący przy bramie, opróżnić i odstawić w to samo miejsce. Teraz chyba zrobili rekrutację wśród arystokracji, bo żaden hrabia d… nie ruszy. Jak przychodzi dzień odbioru, to wszystko trzeba wywlec na chodnik, a łaskawcy zostawiają kubły porozwalane i otwarte, dzięki czemu jest smród na całą okolicę. To samo dotyczy worków – ma być skład syfu przed bramą, bo inaczej nie wezmą. Do popołudnia ulica wygląda jak Neapol – smród i tony śmieci.

@Jiren

10.03.2019 14:36

@Beowulf, @2_M_A, to nie tylko obrazki, na youtube też sporo filmów "paris dirty streets"

@2_M_A

10.03.2019 14:17

@Jiren, Miałem na studiach propozycję wyjechania do Fra… TFU! …do Afryki na wymianę studencką. Gdyby to był inny kraj to bym się zastanowił, ale tak to zrezygnowałem. A Parislamabad jak już to zamierzam zwiedzać oglądając obrazki na Bing Images.