Data: 23.09.2019 05:58

Autor: Kiszony

William (Joseph) Casey – dyrektor CIA (1981-1987)

https://www.quora.com/Did-CIA-Director-William-Casey-really-say-Well-know-our-disinformation-program-is-complete-when-everything-the-American-public-believes-is-false

@kosmitolog, Zobacz co za foliarz, przecież politycy/korporacje poprzez media służą wyłącznie dobru społeczeństwa. Dezinformacja, jak on śmiał coś takiego twierdzić? Jeżeli nawet, to dobrze że teraz już coś takiego nie ma miejsca….uff ( ͡º ͜ʖ͡º)

#polityka #media

@Kiszony

23.09.2019 10:42

@UltraMarynek, @kosmitolog, Przez nieostrożność mógłbym przysporzyć pewnym osobom sporych problemów, a jakbym wam opisał pewne kwestie i historie ludzi (zaadaptowaniu wielu czynników) w których uczestniczyłem z jakimi rezultatami, to i tak będzie szydzenie i wyśmiewanie, bo nie możliwe etc….Próbowałem nakreślić to wiele razy i zawsze to się tak kończyło @kosmitolog, ty wiesz o tym najlepiej.

Niech zostanie szarlatan, czapeczka z folii itd….człowiek próbuje pokazać poprzez konkluzje badań i jest szydera, a co by dopiero było gdybym wszystko opisał i przedstawił to co zrobiłem i robię…trzeba chyba sobie odpuścić Lurkowanie o sprawach zdrowia, bo czuje że zaczyna mnie to spalać.

@UltraMarynek

23.09.2019 10:48

@Kiszony, nikt nie każe ci historii ludzi manipulancie opowiadać. XD podanie formalnosci, które sa jawne robieniem klopotów? XD i konkluzje jakich badań? Jakichś staroci, które mają 10 lat i więcej? Poprzez wybór pasujacych pod twoje teorie z ncbi (z którego nie umiesz korzystać)?

Tylko potwierdzasz swoją mitomanię i ciaglę klamstwa tymi z tyłka wyciągniętymi odpowiedziami.

Czyli jesteś zwyklym wsiurskim ziębą, który wciska ludziom rosół z kiszoną kapustą z brudnego gara na chore stawy i sok z rokitnika jako panaceum.

@Kiszony

23.09.2019 11:02

@UltraMarynek, Zięba mimo oczywistych pierdolników (np lewoskrętna witamina C), swych zafiksowanych fanatyków i błędnych teorii zrobił i robi też wiele dobrego, dzięki niemu wielu ludzi w tym kraju zrozumiało jak powinna wyglądać troska o zdrowie a nie tylko "lekarz i pigułka" To dzięki niemu tak wielu zrozumiało jak bardzo ważną jest suplementacja m.in. witaminą D. Nie zmienia to jednak faktu ze do wielu jego rewelacji trzeba podchodzić z dystansem, ale w wielu kwestiach ma też racje bo bazuje na dostępnych badaniach….dlatego trzeba mieć otwarty umysł a nie cisnąć tylko szyderę.

@UltraMarynek

23.09.2019 11:05

@Kiszony, nie odbiegaj od tematu – numer grantu, laboratorium, kierownik. Mi wystarczy tylko numer grantu.

@Ijon_Tichy

23.09.2019 11:10

@Kiszony, Zięba to szarlatan, choć nie twierdzę, że nie zrobił nic dobrego. Poza tym rozmawiasz z ludźmi zaślepionymi ideologią. Aż dziwię się, że nie zminusowali twojego posta. Ja już miałbym jakieś 6 minusów za ten wpis.

@Kiszony

23.09.2019 11:11

@UltraMarynek, Szydzisz ze mnie od początku, zabierasz głos tylko w kwestii której możesz się do czegoś dopierdolić i pomijasz publikowane przeze mnie posty w których nie masz argumentów…

Kim ty myślisz że jesteś żeby żądać i dyktować mi co mam robić?

@Ijon_Tichy

23.09.2019 11:15

@Kiszony, Szydzi z ciebie, bo nie umie rozmawiać, a jedynie wypluwa inwektywy, oszczerstwa, wyolbrzymienia i innego rodzaju rozemocjonowane wynurzenia światopoglądowego ślepca. Podobnie z resztą jak kosmetolog i człowiek z trzema szóstkami w nazwie.

@UltraMarynek

23.09.2019 11:16

@Kiszony, sprawdzam jedynie wiarygodność. To istotne, jezeli podajesz jakieś artykuły o zdrowiu i wytykasz lekarzom niewiedzę ( ͡° ͜ʖ ͡°) a to mam obowiazek na kazda twoja bzdure odpisywac?

I wyręczylem cie w przyznaniu się do kłamstwa – aktualnie prowadzone jest 0 (zero) badań nad wykorzystaniem rokitnika w celach medycznych w Polsce.

Udowodnij mi, że się mylę z tym. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Kiszony

23.09.2019 11:41

@UltraMarynek, Nie mylisz się bo tak jest…..ale nie wszystko jest "oficjalne" bo nie może być, powiem ci tylko tyle że jest wielu ludzi z pasją którzy nie boją się wyjść poza ogólnie przyjęte normy, analizują badania, wyciągają konkluzje i sami próbują…..i rozum sobie to jakkolwiek chcesz, nawet w kategoriach powieści sci-fi.

@Kiszony

23.09.2019 11:50

@Ijon_Tichy, Pracuje nad czymś od dłuższego czasu z czym chciałem się podzielić gdy będę już mógł….ale jak widzę tak zafiksowane, nastawienie to przechodzi mi ochota. Szukanie haków by dojebać zamiast analizować i w porozumieniu lub nie (ale na argumenty) wyciągnąć konkluzję. Niby mam to w dupie, ale spala….i chyba dam sobie spokój.

@UltraMarynek

23.09.2019 11:51

@Kiszony, czyli robisz badania na ludziasz bez zezwolenia? Na to jest paragraf na szczescie.

Czyli dzialasz w grupce szamanów bez wyksztalcenia i trujecie ludzi swoimi szmanskimi eliksirami opierajac się na tym, co ludzie zawodowo wypracuja bez mozliwosci powtorzenia wyników.

@Ijon_Tichy

23.09.2019 12:00

@Kiszony, Dokładnie to mnie spotkało. Zero analizy i szukanie haków, bezmyślność i nienawiść. Witaj w klubie. Ja ich wrzuciłem na czarną listę. Tylko Ultramaniaka z tej zgrai nie wrzuciłem jeszcze na czarną, ale się szykuję.

@UltraMarynek

23.09.2019 12:00

@Ijon_Tichy, naczelny kłamca i manipulator, fan teorii spiskowych, wielbiciel żydowskiej mitologii usilujacy przelozyć to na spoleczenstwo, ma czelność podnieść łeb i cos komuś zarzucić. XD

@UltraMarynek

23.09.2019 12:04

@Ijon_Tichy, znowu kłamiesz, nikogo nie wrzuciłes bo wszystkim odpisujesz. XD

@Ijon_Tichy

23.09.2019 12:05

@UltraMarynek, Raczej człowiek myślący sceptycznie. Ty za to łykasz propagandę, którą podają ci media jak pelikan i wykazujesz naiwność. Poza tym 90% twoich "argumentów" to oszczerstwa, szyderstwa i wszelkiego rodzaju obelgi. Najwyraźniej jeszcze nie dojrzałeś do dyskusji. niektórzy nigdy nie dojrzewają. Mam nadzieję, że ty kiedyś pójdziesz po rozum do głowy.

@Ijon_Tichy

23.09.2019 12:07

@UltraMarynek, Do tego oszczerstwa odniósł się już sam @Thanos, który potwierdził, że na panelu "najnowsze komentarze" są widoczne dla mnie komentarze osób, które wrzuciłem na czarną listę i w wersji V2 ten błąd został już usunięty. Kolejne lekkomyślne oszczerstwo z twojej strony zostało zdementowane. Z resztą jak wiele innych kłamstw na mój temat.

@UltraMarynek

23.09.2019 12:11

@Ijon_Tichy, na twoj temat jedyna prawda jest to, ze jestes foliarzem i religijnym fanatykiem. Nic dobrego nie mozna o tobie tu powiedziec XD nie mozna rozmawiac z kims, kto wierzy w teorie spiskowe, nazywajacy siebie "wolnomyslicielem i czlowiekiem wyzwolonym". XD

@Ijon_Tichy

23.09.2019 12:14

@UltraMarynek, Fanatyzm przejawił się w waszej niebywałej fali nienawiści w stosunku do moich zupełnie zwyczajnych wpisów tematycznych o chrześcijaństwie, które wrzucałem średnio zaledwie raz na tydzień. Taka jest prawda. Reakcją fanatyków twojego pokroju były kalumnie, szambo inwektyw, dziecinne szyderstwa i obelgi pełne jadu i agresji. Wyluzuj już, bo doprawdy zachowujesz się niepoważnie.

@kosmitolog

23.09.2019 12:21

@UltraMarynek, Znam takich kwasiarzy, którzy pewniej stąpają po ziemi niż te dwa typy :D

@UltraMarynek

23.09.2019 12:23

@Ijon_Tichy, tak, szczególnie jak kilka osób wytknęło ci manipulacje to wyzywaleś ich od nienawistników i zaślepionych. XD skończ śmieszny chłopczyku.

@Ijon_Tichy

23.09.2019 12:25

@UltraMarynek, Nic mi nie wykazaliście. Jeden jedyny raz źle zrozumiałem fragment tekstu po angielski i natychmiast to przyznałem i przeprosiłem. Poza tym wykazaliście jedynie stek obelg. Natomiast ja wam wiele razy udowodniłem błędy myślenia. Choćby ostatnio ze zboczeniem sadomasochizmu 乁(ツ)

@Wolvi666

23.09.2019 12:34

@Ijon_Tichy, Na papierze wytknąłem manipulację, że wady genetyczne płodów to nie margines, wytknąłem dezinformację na temat Wietnamu i ich dzielnego narodu. I co gówno, minusowałeś bez czytania, więc idź spamić swoimi bzdetami gdzie indziej.

@MemeNinja

23.09.2019 12:35

@UltraMarynek, Nadal nie pojawiło się sprostowanie posta gdzie napisał nieprawdę i zasłaniał się że źle przetłumaczył, bo był zmęczony (ten, o którego Wolvi rozkręcił aferę, wstawił screena jak mu udowodniłem kłamstwo i posypały się bany). Sam przyznał się że mógł napisać te sprostowanie, ale jakoś do teraz tego nie zrobił. Nadal twierdzi też że strona konfliktu jest obiektywnym źródłem informacji, a ja jestem nienawistnikiem, który podważa autorytet pisarki za poglądy. 乁(ツ)

@Wolvi666

23.09.2019 12:37

@MemeNinja, Nie wymagaj od niego tyle… co jak teraz musi trzymać kanapkę oburącz i nie może pisać 乁(ツ)

@UltraMarynek

23.09.2019 12:44

@Ijon_Tichy, ukrywasz wyniki badań zeby pasowaly pod twoje teorie, powolujesz sie na foliaraskie i, delikatnie mówiac, stronnicze źródła. XD

@kosmitolog

23.09.2019 07:17

@Kiszony, No niesamowite, szef wywiadu mówi o dezinformacji, czyli jednej z podstaw działania każdej agencji wywiadowczej.

Zamiast po raz kolejny wołać mnie do tych swoich śmiesznych postów lepiej wytłumacz dlaczego kłamałeś na temat swoich laboratoryjnych badań nad krzakiem, które to niby prowadziłeś. Dlaczego kłamałeś? :)

@Kiszony

23.09.2019 08:26

@kosmitolog, Widzę że nie rozumiesz kontekstu, żyjesz w tej swojej bańce doskonałego świata, w sprawach wymagających dyskusji wrzucasz jakieś pierdolniki o reptylianach, pienisz się jak małe dziecko na argumenty których twój telewizor ci nie pokarze, a na…zresztą, szkoda strzępić ryja.

Dlaczego zarzucasz mi kłamstwo jeżeli nie masz pojęcia co się w moim życiu dzieje i co robię? Wyobraź sobie że jest nawet lepiej….ten wyśmiewany przez ciebie krzak, być może będzie miał okazje sprawdzić się w "kontrolowanych warunkach" w hospicjum.

@UltraMarynek

23.09.2019 08:57

@Kiszony, skonczył byś już z tymi "ważnymi badaniami"… Nie potrafiles zadnych konkretów wskazać, skompromitowałes się, a teraz brniesz znowu w coś, o czym nie masz pojęcia. Lepiej wychodzą ci posty o "niedouczeniu" lekarzy w UK.

@kosmitolog

23.09.2019 09:12

@Kiszony, Nie wiem co robisz, pewnie coś dziwnego, ale wiem czego nie robisz. Nie robisz ani nawet nie zlecasz żadnych badań laboratoryjnych nad glonami, mój ty foliowy kłamczuszku z internetów :) Jeśli jest inaczej to udowodnij, nie mam najmniejszego problemu by wówczas przyznać ci rację a ty zbudujesz sobie prawdziwe zaufanie. Tak czy siak wyjdzie ci to na plus.

Gdzie i kiedy robiłeś te badania? Podaj namiary na placówkę i jakąś sygnaturę badań, po której będzie można to sprawdzić. Najlepiej dodaj do tego zdjęcie wyników ze swoim nickiem i datą, przecież je masz, prawda? ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

3 minuty roboty i raz na zawsze kupisz sobie tego wstrętnego kosmitologa, który od tej pory nie będzie poddawał w wątpliwość twoich rewelacji a nawet zacznie dziękować za wołanie do wpisów :)

@Kiszony

23.09.2019 09:27

@kosmitolog, Jest za wrześnie by mówić o rezultatach, współpracuje z jednym z laboratoriów i nie tylko, naprawdę wisi mi czy w to wierzysz czy nie, Nie czuje potrzeby odkrywania wszystkich kart tym bardziej osobom którzy z góry nastawieni są na atak i szydzenie, zobacz jak atakujesz nawet na humorystyczne zaczepki z uśmiechem na końcu….. gardzę takim podejściem.

@UltraMarynek

23.09.2019 09:44

@Kiszony, kiedyś poprosilem o jakieś dane tych laboratoriów czy chociażby nazwisko kierownika badań. Zadnych danych nie podaleś. ( ͡° ͜ʖ ͡°) pomijając już to, ze ludzi bez wyksztalcenia nie bierze się pod uwagę w takich badaniach bo nikt nie da finansowania na to. Chyba, ze pracujesz jako zbieracz na plantacji rokitnika to fakt, naciąganie ale współpracujesz. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Kiszony

23.09.2019 09:58

@UltraMarynek, To widzę że mało wiesz, każdy może przeprowadzić takie badania, "produktów" które sam wytwarza….. w przypadku badania np liczby bakterii kwasu mlekowego np w zakwasie buraczanym, wodzie z ogórków czy kefirze to koszt 250zł od próbki, dużo droższe są np badania na stężenia glifosatu, bo to koszt 2 tys złotych od próbki.

@UltraMarynek

23.09.2019 10:02

@Kiszony, badania czegoś na wlasny uzytek owszem, mozna zlecic. Ale ty wyjezdzasz ze sprawdzaniem produktu na ludziach, a na takie badania osrodek musi miec pozwolenie. Zgode musi miec zespol badawczy po spelnieniu formalnosci. I nie odkręcaj tematu. Podaj numer grantu badania, laboratorium i kierownika. Jak sie wstydzisz moze byc sam numer grantu. Reszte sam sobie znajde. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Kiszony

23.09.2019 10:10

@UltraMarynek, Na tym etapie nie mogę więcej powiedzieć Tak jak pisałem wyżej…..naprawdę wisi mi czy w to wierzysz czy nie, minusuj i pisz sobie co tam chcesz.

@UltraMarynek

23.09.2019 10:16

@Kiszony, mozesz mozesz, badania nie są niejawne. Nie zasłaniaj się tu tym, że nie możesz bo to kolejne klamstwo z twojej strony. Numer grantu, laboratorium, kierownika badan, nazwę i adres hospicjum możesz podac. To nie jest objęte żadną tajemnica i jest jawne.

Chyba, że jesteś mitomanem, oszustem i klamcą (a wszystko na to wskazuje) bez jakichkolwiek studiów w tym kierunku.

@kosmitolog

23.09.2019 10:23

@Kiszony, Oczywiście, że nie możesz, bo jesteś na etapie zwykłej ściemy a twoje opcje skończyły się wraz z żądaniem dowodu :)

No i na koniec ponawiam prośbę – nie wołaj mnie więcej do swoich postów, nie mam cię na czarnej więc sam najpewniej na nie trafię. A jak bardzo będę chciał pooglądać folię aluminiową i akurat nie trafię na nic twojego to sobie przyniosę z kuchni całą rolkę i pooglądam :)