Wiecie czemu się nie nagłaśnia pedofilii wśród murarzy i nie tworzy o tym dokumentów?

Data: 19.05.2020 17:57

Autor: Gwiazda_Poranna

wykop.pl

Bo jak wychodzi na jaw że jakiś jest pedofilem, to wylatuje z roboty, nawet współpracownicy podają go do prokuratury, środowisko się od niego odcina, a on idzie do więzienia na sprawiedliwą karę.

Gdyby takiego jegomościa automatycznie przenosili na inną budowę gdzie dalej by gwałcił, rodzinę dziecka wzywano do centrali i tak straszono że to wymysły dziecka a za zniesławienie są potężne kary. Wtedy ludzie by takie sprawy też nagłaśniali i powstawałyby o tym dokumenty.

#takaprawda #pedoflia #ciekawostki #polityka

@stawo73

19.05.2020 18:40

Wiecie dlaczego nie nagłaśnia się pedofilii wśród lgbt+ i nie robi o tym dokumentów?

Dlatego:

@Ijon_Tichy

19.05.2020 18:04

@Gwiazda_Poranna, Nie. Bo murarze nie stoją w opozycji do światopoglądowej lewicy. Natomiast dla kontrastu i przykładu obłudy lewicy – LGBT są sojusznikami marksistów, więc ich o wiele gorsza pedofilia oraz rozmaite patologie, zboczenia i dewiacje nie są nagłaśniane, pedofile LGBT są maksymalnie przemilczani i chronieni przez lewicę światopoglądową.

@Gwiazda_Poranna

19.05.2020 18:21

@Ijon_Tichy,

Nie. Bo murarze nie stoją w opozycji do światopoglądowej lewicy

XD MURARZE to lewacy, XD

Nie wiem, jak nisko jeszcze zejdziesz tłumacząc swoje teorie.

No i oczywiście wstawka o tym, jakie to LGBT straszne. Chociaż dalej nie podałeś ani jednego przypadku z Polski gdzie pedofil z LGBT gwałciłby dzieci, a potem reszta środowiska by mu pomagała się ukryć i dalej gwałcić. W przypadku kleru takich przypadków jest bardzo wiele. Chociażby przykłady księży z dokumentu "Tylko nie mów nikomu".

No ale lepiej żyć w swoich szurowych prawackich urojeniach i odwracać oczy od cierpienia dzieci i mówić, że w sumie kler gwałcący dzieci nie jest taki zły, bo to geje gwałcą. XD

@Monte

19.05.2020 18:42

@Gwiazda_Poranna, Przecież sam Siekielski w ostatnim filmie przedstawiał, że winą jest homoseksualizm, więc w czym problem?

@Monte

19.05.2020 18:44

@Gwiazda_Poranna, oczywiście nie brakuje odezwu od lewicowych portali.

@Gwiazda_Poranna

19.05.2020 19:13

@Ijon_Tichy, Standardowo brak argumentów tylko atak personalny. No ale cóż, po tobie się raczej niczego nie spodziewam rozgarniętego.

Od teraz postanowiłem odpowiadać tylko na ciekawe zaczepki. Inaczej robicie tutaj shitposting i zaśmiecacie portal kiedy ja próbuję wam tłumaczyć jak takim specjalnym dzieciom. Znudziło mi się to.

Pozdrawiam.

@Ijon_Tichy

19.05.2020 19:18

@Gwiazda_Poranna, Atak personalny? Serio. Ciekawe. W jakim sensie "atak personalny"?

@Monte

19.05.2020 18:01

@Gwiazda_Poranna, Bo jak się przenosi księdza do innej parafii to gwiazdki znikają i prokuratura i organy ścigania przestają działać. Przecież to logiczne, na wykopie tak pisali.