WTF? Brytyjscy pierwszoklasiści nauczą się, jak prawidłowo „łaskotać i głaskać się”

Data: 24.09.2019 12:37

Autor: ziemianin

pl.sputniknews.com

#wtf #codziennaprasowka #informacje #wiadomosci #wielkabrytania #sex #dzieci #idioci

Uczniowie szkół podstawowych w hrabstwie Warwickshire w Wielkiej Brytanii nauczą się dotykać i „stymulować” własne genitali – informuje „The Daily Mail”.

WTF? Brytyjscy pierwszoklasiści nauczą się, jak prawidłowo „łaskotać i głaskać się”

wymagany angielski

Źródło: DailyMail

Według publikacji, już uruchomiony program pilotażowy będzie obowiązkowy we wszystkich 241 okręgowych szkołach podstawowych od przyszłego roku. W ramach nowego programu „All About Me” nauczyciele bedą zachęcani do wyjaśniania dzieciom w wieku od 6 do 10 lat, że „wiele osób lubi się łaskotać lub głaskać, ponieważ jest to przyjemne”.

Uczniom powinno się również wyjaśnić, że można „łaskotać i głaskać” własne genitalia – i pomimo tego, że ktoś uważa takie zachowanie za niewłaściwe – jest to całkowicie normalne. Niemniej jednak nauczyciele będą pouczani, aby wyjaśniać, że dotykać się należy pod prysznicem, w wannie lub w łóżku, ale nie w miejscu publicznym.

Program „All About Me” obejmuje całe spektrum szkoleń w zakresie relacji międzyludzkich: relacje rodzinne, przyjaźnie, relacje online, koncepcję prywatności i „zasady bezpieczeństwa”, jednak proponowane środki wywołały oburzenie wielu rodziców.

Moja żona, czytając to po raz pierwszy, płakała. Seksualizacja naszych dzieci jest niedopuszczalna. Nazywają to „dotykaniem siebie” i nie używają terminu „masturbacja”, chociaż to jest to! – powiedział Matthew Seymour, ojciec ucznia w Warwickshire County School.

Władze hrabstwa z kolei wyjaśniły, że program jest dostosowany do wieku i poziomu rozwoju dzieci. „Niektórzy mogą uznać, że materiały poruszają zbyt drażliwe tematy, ale uważamy, że ważne jest, aby dzieci otrzymywały jasne informacje o tym ważnym i często ignorowanym zjawisku”, poinformowało hrabstwo w oświadczeniu.

Niektórzy politycy, którzy początkowo wspierali program, teraz, po zapoznaniu się z końcowym rezultatem, krytykują go i obiecują jego rewizję.

@HowardLovecraft

25.09.2019 09:47

@ziemianin, Walka toczy się o Wasze dusze. Żyliśmy niespotykanie długo pod rządem ciemności. Wkraczamy teraz w nową erę, kiedy to światłość zaczyna dominować w sercach ludzkich. Kolektywnie, z każdym kolejnym wyborem dokonywanym na swojej drodze, decydujemy, że dość już mamy negatywnych doświadczań i życia wypełnionego strachem, nieufnością, zawiścią, separacją, przemocą i stałym upadlaniem. Zamiast tego zwracamy się ku miłości – nie tylko rodzinnej – ale także opartej na szacunku, braterskiej i w poczuciu wspólnoty z pozostałymi ludźmi. Zaczynamy dostrzegać odbicie samych siebie w obliczach innych ludzi. Zaczynamy dostrzegać, że jesteśmy czymś więcej niż tylko fizycznym ciałem, które w istocie jest jedynie powłoką świadomości trwającej poprzez wieczność. Istoty o negatywnej polaryzacji dostrzegają ten fakt naszego zwrotu ku światłości – naszego pierworodnego prawa i nieuniknionego dziedzictwa, i przyciąga on je niczym ćmy do płomienia świecy. Nie dziwcie się zatem, że przed tryumfem miłości i światła następuje eskalacja zła – ostateczny zryw sił ciemności, chcących na zawsze zniszczyć nasz potencjał drzemiący w sercach, nasze przeznaczenie, które obrane zostało jeszcze przed nastaniem czasu. Odwagi! Bez względu na przekonania i wyznawane zasady wszyscy jesteście synami i córkami Stwórcy. Odrzućcie strach, gdyż jesteście wieczni, tak jak wasz Stwórca jest wieczny. Żadne nigdy nie jest samotne i pozostawione samo sobie. Obraliście drogę separacji i zapomnienia, by pogłębić własne i innych doświadczenia życiowe oraz wiedzę o samych sobie. Zadania i nauki, które zechcieliście zrealizować i pojąć w żadnym wypadku nie należą do łatwych. To jedne z najwyższych i najtrudniejszych wyzwań jakie można podjąć w fizycznej rzeczywistości. Miłość, odwaga i gotowość do podejmowania wyzwań jest Waszym znakiem rozpoznawczym. Zajrzyjcie w głąb własnych serc, a odnajdziecie czystą, bezwarunkową miłość, którą jesteście otoczeni. Stwórca wspiera Was i towarzyszy Wam w każdej sekundzie Waszych żyć. Ta przygoda kiedyś dobiegnie końca, zasłona zapomnienia opadnie – Wy – bogatsi o nowe doświadczenia, przebudzicie się z niej z poczuciem zrozumienia i samorealizacji, by odważnie i bez lęku w sercach wkroczyć w kolejną.

@UltraMarynek

25.09.2019 10:25

@HowardLovecraft, Mój umysł i czyny kieruję ku potędze potężnego Cthulhu, jedynego Pana ludzi i tego układu.

@HowardLovecraft

25.09.2019 10:44

@UltraMarynek, Czy nie powinieneś raczej swego oddania kierować ku chwale Imperatora Ludzkości, heretyku? ;)

Na poważnie – masz prawo eksplorować każdy system wierzeń jaki przyjdzie Tobie do głowy i jaki będzie służyć rozwojowi Twojej świadomości. Miej przy tym tylko na uwadze dobro i wolność innych. Pamiętaj, że Stwórca jako Osobowość Absolutna wymyka się wszelkim definicjom ograniczonym regułami fizyczności, które w najlepszym razie opisują jedynie Jego fragment, lecz nigdy całość. Wszystko co jest, jest Jego częścią. Ty jesteś w Nim, a On w Tobie.

@UltraMarynek

25.09.2019 10:50

@HowardLovecraft, inne wyznania są prześladowane, nawet Chaos pod płaszczykiem Imperium rozciaga swoje macki na ludzkość i wypacza ich umysły ku obrzydliwościom czającym się w Osnowie. Wyznawcy Wielkich Przedwiecznych nie mają lekko. ᕙ(⇀‸↼‶)ᕗ

Ależ ja mam na uwadzę dobro i wolność innych, o ile to dobro i wolność nie wchodzą z butami w moją wolność i dobro. ;)

@HowardLovecraft

25.09.2019 11:01

@UltraMarynek, To zrozumiałe i dojrzałe podejście :)

@Ijon_Tichy

24.09.2019 15:07

@ziemianin, Zboczenie i pedofilia.