@drdpr

28.06.2020 11:30

@Winstrol, Jestem ciekaw min feminazistek i zboczeńców homoseksualnych gdy historia się powtórzy https://historia.org.pl/2015/07/08/bolszewicka-rewolucja-seksualna/ .

@tenji

27.06.2020 13:05

@Winstrol, każdy normalny człowiek to zauważy

@Winstrol

27.06.2020 23:40

@tenji, Każdy normalny. Tymczasem musimy tłumaczyć durnym lewackim tłukom, że jest inaczej. Mam nadzieję, że nie będą sie rozmnażać ( ͡º ͜ʖ͡º)

Pozdrawiam ( ͡º ͜ʖ͡º)

@Ijon_Tichy

27.06.2020 12:03

@Winstrol, Oczywiście. Chodzi o realizowanie części założeń Marksa i Engelsa z "Manifestu…" LGBT to zgraja "pożytecznych" idiotów.

EDIT: Oczywiście marksizm powojenny został nieco zmodyfikowany, bo posługuje się innymi narzędziami, ale to nadal ten sam diaboliczny, antyludzki, utopijny marksizm.

@Winstrol

27.06.2020 12:16

@Ijon_Tichy, "LGBT to zgraja "pożytecznych" idiotów.".

Nie ma co do tego najmniejszych wątpliwości. Po wszystkim zostaną kopnięci w d_pę, a jak będą dalej skakać, to ich zamkną i będzie spokój. Współczuje im z_ebania umysłowego i zaślepienia tą tęczową ideologią( ͡° ʖ̯ ͡°)

@Boewulf

27.06.2020 13:52

@Ijon_Tichy, Nie należy ograniczać się tylko do marksizmu, bo to dyskryminacja. A co z innymi zboczeniami umysłowymi? Gdzie maoizm i hunwejbini, którzy idealnie tutaj pasują? Gdzie trockizm, który był "odtrutką" dla "intelektualistów" na list Chruszczowa, którym to listem Nikita Pawłowicz zdiełał im we łbach potężnego mindfucka? Gdzie towarzysz Saloth Sar, Brat Numer Jeden, który dokonał wybitnej syntezy maoizmu i stalinizmu znanej jako polpotyzm?

@Ijon_Tichy

27.06.2020 13:59

@Boewulf, Może masz rację, jednak bardziej sensownie i łatwiej (w celach popularyzatorskich) jest to skategoryzować ogólnikowym określeniem "marksizm" lub "marksizm kulturowy", bo w zasadzie do tego sprowadza synteza tej chorej rzeczywistości i każdy wie o co chodzi. O mutacjach i zapożyczeniach ideologicznyvh oczywiście można mówić, czemu nie. Ale nie sądzę, aby akurat w takim komunikacie miało to jakiś sens.

@Boewulf

27.06.2020 15:49

@Ijon_Tichy, Te środowiska wręcz lubują się w sporach doktrynalnych, więc należy tępić wszystkie komunistyczne odpały, żeby się to gdzieś znowu nie zalęgło. Nie przypadkowo pisałem o trockizmie w kontekście listu Chruszczowa – jak się okazało, że towarzysz Stalin to był jednak kawał złamanego…, to nagle wszyscy postępacy przeflancowali się na trockizm. Zabawne, że kult Stalina zdemolował jego wspólnik w zbrodniach, kat Ukrainy, nadworny błazen Nikita Siergiejewicz Chruszczow.

A co do Lejby Dawidowicza Bronsteina, który stał się nowym bożkiem wszelkiego rodzaju sierot umysłowych po Stalinie, to temu ostatniemu w zasadzie powinniśmy być wdzięczni, że kazał towarzysza Lejbę zatłuc młotkiem. Za Stalina Kacapski Sojuz był pełen lagrów. Gdyby Trocki był na jego miejscu to byłby jeden łagier – od Petersburga po Władywostok. Kto słyszał o tzw. Armiach Pracy, ten wie o czym mówię. Niestety, większość ludzi nie ma o tym zielonego pojęcia. Stąd kult takich trockistów jak Kuroń, Michnik czy Kołakowski. Gdyby jeden z drugim zrozumiał co nam ci zbóje mogli tu urządzić, to może by się zastanowił nad głupotami jakie na ich cześć wygaduje.